Bu Ülkeler Corona’yı sadece mevsimsel bir grip olarak değerlendi

6 Şubat 2022
Bu Ülkeler Corona'yı sadece mevsimsel bir grip olarak değerlendi
1794
Bakıldı

Bilim adamları, Alman şansölyesine ve Sağlık Bakanına, insanlardan günde birkaç kez, yarı sıcak bir Abmonak solüsyonu ile gargara yapmak gibi basit bir görev yapmalarını önerdiler.

Bu yazıyı derecelendirin!
[Total: 1 Average: 5]

Konumuzda yer alan yazı hızlı bir şekilde sosyal medya’da yayılmakta. Faydalı olabileceğini düşündüğüm için sizlerle paylaşıyorum. Aşağıdaki ülkeler, tüm karantina prosedürlerinin, Corona testlerinin ve zorunlu aşılamanın iptal edildiğini ve Corona’yı sadece mevsimsel bir grip olarak değerlendirdiğini duyurdu:

Mevsimsel Grip Değerlendirmesi Yapan Ülkeler

Bu Ülkeler Corona’yı sadece mevsimsel bir grip olarak değerlendi.

1) Türkiye 🇹🇷
2) Brezilya 🇧🇷
3) İngiltere 🇬🇧
4) İsveç 🇸🇪
5) İspanya 🇪🇸
6) Çek Cumhuriyeti 🇨
7) Meksika 🇲🇽
8) El Salvador
9) Japonya 🇯🇵
10) Singapur 🇸🇬

Almanya’daki bu önlemle Corona virüsünün sonu.

Alman bilim adamları, bir dizi çalışmanın ardından Corona virüsünün 2002’deki SARS virüsü gibi sadece akciğerlerde çoğalmakla kalmayıp, enfeksiyonun ilk haftasında boğazda da yaygın bir şekilde yayıldığını duyurdu.
Bilim adamları, Alman şansölyesine ve Sağlık Bakanına, insanlardan günde birkaç kez, yarı sıcak bir Abmonak solüsyonu ile gargara yapmak gibi basit bir görev yapmalarını önerdiler.
Uzun zamandır bunun yapılması gerektiğini vurguladılar ve şimdi Alman biyologların Corona virüsünün boğazda çoğalması üzerine yaptıkları deneylerin sonuçlarının ardından ılık su ve tuz çözeltisi ile gargara yapılması gerektiğini bir kez daha vurguladılar. ..

Alman bilim adamları Alman Sağlık Bakanlığı’na güvence veriyorlar: Eğer herkes günde birkaç kez yarı sıcak tuzlu su çözeltisiyle gargara yaparak boğazını temizlerse, virüs bir hafta içinde Almanya genelinde tamamen ortadan kalkacaktır.
Deneyler, bir su ve tuz çözeltisi ile gargara yaparak boğazlarımızı sürekli olarak tamamen alkali bir ortama çevirdiğimizi ve bu ortamın koronavirüs için en kötü ortam olduğunu göstermiştir, çünkü tuzlu su ile ağzın pH’ı bir alkaliye dönüşür. pH ve günde birkaç kez neredeyse sıcak tuzlu su ile gargara yaparsak, koronavirüsün çoğalma şansı vermiyoruz.

Bu nedenle tüm insanların özellikle sabahları ve evden çıkmadan önce ve eve döndükten sonra günde birkaç kez yarı sıcak tuzlu su solüsyonu ile gargara yapması Corona virüsünün hiç çoğalmasına izin vermemek için gereklidir. aynı başlangıç ​​döneminde.

Tüm insanlardan bu önemli ve basit sağlık ipuçlarını kararlılıkla uygulamalarını isteyelim.

Bu makale viral hale geldikçe, siz de koronavirüsün yayılmasıyla savaşanların çemberinde olacaksınız.

sevdikleriniz için onları bilgilendirin

2.4 10 votes
Makale Değerlendirmesi

Tüm Yorumları

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Can
Can
30 Ocak 2023 01:04

Merhaba, bu bilginin kaynağı nedir?

2
0
Would love your thoughts, please comment.x