Coronanın Arkasındaki Gerçek ? Tarihin En büyük Darbesi ? Ekonomik Kriz Sonrası Yapay Zeka Yönetimi ?

29 Mart 2020
67
Bakıldı

Tezler ve Teoriler ile Coronanın arkasındaki gerçekler yazılıp çiziliyor Bir çok yazıda ve filmlerde Yapay zeka yönetimi dile getiriliyor. Ama Bu sefer durum bambaşka olabilir

Merhaba konu altında paylaşılan video’da Corona virüs ile ilgili gerçek detaylar virüsün yayılma tezi ve virüs sonrasında bizi nelerin beklediği ile ilgili bir çok bilgi verilmiştir. Video’da Corona Virüsünden Daha Tehlikeli Olan Şeyin Korku vermek olduğu anlaşılıyor

Verilen bilgiler ışığında Dünya Tarihinin En Ağır Ekonomik ve Sosyal Krizinin Testi ve Bu test sonrasında Farklı korku senaryolarının türetileceği Bu senaryoların oluşturulamaması durumunda mevcut testin daha’da büyütülerek doruk noktasına ulaştırılması, ve sonrasındaki asıl gerçek Virüsün neden yayıldığı ne kadar daha süreceği ile ilgili video’da bir takım bilgiler aktarılmaktadır.

Direnmekmi Boyun Eğmekmi ?

Video’da yer alan bilgiler ışığında en önemli husus Ayakta kalmaktır. Ayakta kalan kazanırmı ? Yoksa Mucadele yenimi başlar onu ilerleyen zamanlarda göreceğiz.

Anne, Baba, Birey, Çalışan, Patron, Dünya Zengini, Global Marka sahipleri, Üst akıl olarak bilinen Aileler vs. demeden herkesi Bu eşiğe sürükleyen sistem karşısında direnmek herkes için en büyük vazife olacaktır. Fakat ne kadar direnilsede istenilen bu sistem bir şekilde gerçekleştirilecek gibi görünüyor.

Yeni Teknoloji Devrimi Tek Devlet Yönetimi

Yeni Teknoloji Devrimi ve Tek Yönetim modeli Bu Video’dan sonra Anlatılmak istenenleri bir kaç video ile özetlemeye çalışacağım.

Özellikle Dünya Nüfusu istatistikleri, Dünya Rezervi istatistikleri, Yeni Teknolojik Devrime hızlı geçiş, Dünya’da benimsetilmeye çalışılan Tek Devlet yönetim anlayışı ile ilgili videolar paylaşılacaktır.

Özellikle Yapay Zeka’nın Dünya üzerindeki etkisi daha önceki konularda anlatılmıştı fakat yeniden ele alınması gerekiyor.
Ayrıca Dünya’da bir takım emelleri olan üst akıl olarak tabir edilenleri dahi yönetebilen ve Yeni dünya Düzeninindeki sistem anlayışını gerçekleştirmeye çalışan, Eski zamanlarda Britanyanın, Osmanlı’nın model aldığı aynı kişide toplanmış üç ayrı kimlik fikrini günümüzde başarılı bir şekilde devam ettiren Bu Sistem Abd Çin, Abd Türkiye, Abd Rusya, Rusya Çin, Türkiye Çin, Abd Rusya Çin gibi ülkeleri Aralarında yapılan planlar, planların bozulması neticesinde oluşan karmaşalardan sonra diretmeler ve dayatmalar neticesinde Diz Çöken Abd oldu. Peşinden hangi Ülkelerin gittiğini ve istenilen sisteme uymak zorunda olduğunu tüm dünya heyecanla evlerinden oturarak izliyor zaten

Peşinden hangi Ülkelerin gittiğini ve istenilen sisteme uymak zorunda olduğunu tüm dünya heyecanla evlerinden oturarak izliyor zaten

Abd’nin Diz çökmesiyle Dünya Tarihinde Köklü değişikliğe gitmenin yolu olan korku ile Dünya üzerinde bir takım testler yapılmaya başlandı.
Şuan olduğu gibi Yeni bir Dijital Evrilme devrimi karşı karşıya olabilirmiyiz.

Gerçekten Yapay Zeka Yönetimi mi ?

Dakika’da 1.200.000 sayfa okuyabilen bir yapay zeka neler yapabilir ? Özellikle Bilim Kurgu filmlerini ve Büyük algılar oluşturabilecek x kategorilerdeki filmleri kurgulayan yöneten Yapay Zeka, Kullandığımız teknolojik sistemleri kurgulayan Yapay zeka, Şirketleri hatta devletleri yönetecek olan yapay zeka Dünya’yıda dizemi getiriyor ?

Aklıma şu soruda gelmiyor değil hani
insanın Tasarladığı Yapay Zeka’ya boyun Eğen insanoğlu
İnsanı Yaratan’a neden boyun eğmez ?
insan oğlu kani olsa belki herşey daha farklı olur

0 0 oy
Makale Değerlendirmesi
Puan
Bu yazıyı derecelendirin!
[Total: 0 Average: 0]
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi yazmak ister misiniz, lütfen yorum yapın.x
()
x