Türkiye Bilim Kurulu Başkan Yardımcısı Corona Virüsü için Antivirüs Kür Tarifi Vermiş

20 Mart 2020
152
Bakıldı

Türkiye’de yaşanan vakaların artmaması için Türkiye Bilim Kurulu Başkan yardımcısı Corona Virüsü için Antivirüs Kür Tarifi verdi. Corona Aşısı Serumu olarak kullanabilirsiniz.

Türkiye bilim kurulu başkan yardımcısı adı ile bir kaç sosyal medya sayfasının paylaştığı Corona virüsü için Antivirüs tarifi bir çok kullanıcıya ulaşmış durumda. Video’da Bu Kür Tarifinin Herkesin kolayca uygulayabileceği bir formül olduğu belirtiliyor ve İhmal etmememiz gerektiği nitelendiriyor.

İran’da Corona Virüsünün vakalarını engellemek için Bu Kürler kullanılıyormuş

İran’da Corona Vaka sayılarının artmasını bu Antivirüsle engellemeye çalışıyorlarmış. Sağlık Kurumları tarafından ıspatlanan bir durum söz konusu sar ailesinden bu tür virüsler zaten vücudumuzda mevcutmuş. Bu virüslerin kanımıza karışmaması adına belirtilen Kürün kullanılması gerektiği belirtiliyor. Savunma sistemimizi güçlendirmek için kullanılması gerekiyor.

Birinci Kür Karışım Tarifi Corona Antivirüsü:

Su
Süt
Sarımsak ( Yerli Sarımsak )
Zencefil

Hazırlanış :
Bir kişilik tarif için Bir buçuk bardak suyu Alüminyum olmayan Sıhhi tencereye dökelim ve kaynatmaya başlayalım Su kaynarken 5 diş sarımsağı suyu çıkana kadar ezelim.
Su kaynamaya başladığında ezdiğimiz sarımsakları tencereye atalım.
Sarımsakları suya attık’dan sonra 5 dakika daha suyu kaynatalım. 5 dakika dolunca bir bardak sütü tencereye dökelim ve birde bir tatlı kaşığı zencefili ilave ediyoruz. Ve son olarak 5 dakika daha kaynatıp süre dolduktan sonra Ateşi söndürüp soğutmaya bırakabiliriz. Bu tarifi uyguladıktan sonra ilk Corona Antivirüsümüz Yani Serumumuz hazırdır.

Kullanım :
Her Sabah kahvaltısından önce aç olarak bir bardak kullanabiliriz. yukarıda tarifini verdiğimiz kürün iki günlük olduğu belirtiliyor. sabah kahvaltısından önce kullanılabilir. Kürü Buzdolabında saklayabiliriz.

İkinci Kür Karışım Tarifi Corona Antivirüs:

Su
Sarımsak
Karanfil

Hazırlanış :
10 diş sarımsak 10 adet karanfil yine ezilecek 4 bardak suda 10 dakika kaynatıldıktan sonra kürümüz hazır.

Kullanım :
Bunu birinci kürü kullandıktan bir iki gün sonra kullanabilirmişiz. Hazırlanan Kür 4 bardağa tekamul ediyor. Sabah aç olarak Kahvaltından önce bir bardak kullanabiliriz.

Corona Antivirüs Açıklaması Video

Not : Video’yu paylaşan sayfalar’a mesaj atıldı. Video’nun ilk olarak hangi sayfalar tarafından paylaşıldığını tespit ettim. Eğer video’nun doğruluğu hakkında gerçek bilgi verilmez ise sayfaları bu konu altında ifşa edeceğimi belirtmek isterim.

Video’da açıklama yapan kişinin Ahmet Cevat Acar Asli Üye olduğu belirtiliyor

0 0 oy
Makale Değerlendirmesi
Puan
Bu yazıyı derecelendirin!
[Total: 0 Average: 0]
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi yazmak ister misiniz, lütfen yorum yapın.x
()
x