Turgo Shared Nedir? Turgo Shared Davet kodu

25 Temmuz 2022
Turgo Shared Dolandırıcılığı
1635
Bakıldı

Bu yazımızda Turgo Shared Davet kodunu yeni üye olmak isteyenlerle paylaşmak istiyorum. Fakat öncesinde bir kaç bilgi vermek istiyorum.

Puan
Bu yazıyı derecelendirin!
[Total: 1 Average: 5]

Merhabalar bu yazımızda Turgo Shared Davet kodunu yeni üye olmak isteyenlerle paylaşmak istiyorum. Fakat öncesinde bir kaç bilgi vermek istiyorum.

Turgo Shared Nedir?

Turgo Shared hakkında aşağıdaki gibi bir yazı yer almaktadır.

Merkezi San Francisco, California’da bulunan Ueltg Shared Electric Vehicle, Temmuz 2014’te kuruldu. Elektrikli araçlar, bisikletler ve scooterlar, araç kiralama, ulaşım ve araç hizmetleri üreten ve satan bir ulaşım ağı işletiyoruz. ABD, Almanya, İrlanda, Fransa, İspanya, İngiltere, Kanada, Japonya ve Tayland dahil 28 ülkede faaliyet gösteriyoruz. Otomobil üretimini, satışını ve kaynaklarını entegre eden bir tedarik zinciri şirketi. Dünyanın önde gelen araç paylaşım işletmeleri ile güçlü ittifaklar, herkesin paylaşım ekonomisinden faydalanmasını sağlar. Halkı halka iade etme fikrine bağlı kalın. Herkesin paylaşım ekonomisine katılmasını sağlayan uygun bir uygulama geliştirdik.

UG Group, kuruluşundan bu yana hızlı büyüme ve mükemmel performans elde etti. Ana iş ortağı grup şirketleri aşağıdaki gibidir.

Uber, Enterprise Holdings, Lyft, Grab, Bird Rides ve diğer 10’dan fazla büyük şirket.

UG Group, dünya çapında ülkelerle işbirliği yapıyor, ekonomik kalkınmaya ve pazar refahına katkıda bulunuyor, dünya çapında 10 milyondan fazla kişinin istihdamına katkıda bulunuyor, müşterilere kapsamlı hizmetler sunuyor, sektörde yüksek bir itibara sahip ve şimdi kuruldu. Müşteri tabanını, itibarını ve köklerini unutmadan tüm işletmelere katkıda bulunmak üzere tasarlanmıştır.

Ueltg’in elektrikli araçları paylaşma konsepti, “müşterilerin rahatı için, kullanıcılarımız için samimi, birinci sınıf hizmet ve titiz yanıttır”.

Ueltg Ortak Elektrikli Araç, “insanları almak, geri vermek ve zengin olmak” misyonuna sahip bir şirkettir.

Turgo Shared Dolandırıcılığı
Turgo Shared vip paket

23.07.2022 Tarihinde Ekşide Konu Açıldı

etsiz cig kofte olmaz adlı kullanıcı tarafından 23.07.2022 tarihinde Ekşi’de konu açılmış. elektrikli bisiklet, motor veya araç satın alıyorsunuz ve bunlar kiraya veriliyor siz de bir nevi kazanca ortak oluyorsunuz ve size ödeme yapılıyor. Şeklinde bir yorumu mevcut Konun takipçisi olmanızı öneririm.

Turgo Shared Güvenilirmidir?

ilk izlenimleri soracak olursanız Arkasında bir Türk olduğu bariz belli oluyor. Alan adı yeni alınmış 22.04.2028 tarihinde kayıt edilmiş ve sadece 1 yıllık uzatılmış. Hostingin nereden alındığı belli değil, çünkü ns’ler gizlenmiş Whois bilgileri tamamen Fake, Alan adı Namechaep’den kayıt edilmiş.
Nedense ilk olarak makaleler Türkiye’de Türkçe olarak yayınlanmış.
Bahsi geçen firmayı araştırdım ama bulamadım bulan varsa yorumlara yazabilir.
proje’nin global hiç bir haberi yok.

Bazı sitelerde bir kaç nick sisteme üye olduğunu ve para çekimi aldığını belirtmiş. Muhtemelen ilk girip ödeme alanlardan olmak isteyenler olabilir. Yada Arkasında kim varsa Fake nicklerle hit almaya çalışıyor olabilir. Böyle bir sisteme Güvenen kişilerin muhtemelen Riske atacak paraları vardır.

Sisteme güvenmeyi düşünüyorsanız öncelikle Dilerseniz instagram’da Turgo paylaşımlarına bakabilirsiniz.

https://www.instagram.com/explore/tags/turgo/

Sistem Mantıklı ve Güzel Olabilir Ama Şuan tamamen Dolandırma amaçlı bir site yapılmış. Muhtemelen 1 kaç aya kalmaz patlayacaktır.

Sadece Mobil versiyon’da Çalışan Web sitesi

Web sitesini yapan arkadaş Web arayüzü ile hiç uğraşmamış sadece Mobil Arayüze uyumlu bir Web site uyarlamış gibi görünüyor. Mobil uygulaması yok. Bu sisteme güvenip para yatıran insanlar muhtemelen daha öncede dolandırılan insanlardır. Web site Erişim link’i Turgo Shared

Turgo Shared Davet kodu

Web siteyi merak ediyorsanız, Davet kodu ile üyelik kabul edilmektedir. Dilerseniz aşağıdaki davet kodu ile Web siteye üye olabilirsiniz. Fakat Web site’ye herhangi bir ücret yatırmanızı tavsiye etmiyorum.

Turgo Shared Davet Kodu : fb6c6ba4

5 1 vote
Makale Değerlendirmesi

Tüm Yorumları

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
abba
30 Temmuz 2022 00:19

Adam uyarmış herkesi
Kimler kimler patlamış yaa

Last edited 1 yıl önce by abba
1
0
Would love your thoughts, please comment.x