Zoom’da Çoklu Ekran Nasıl Paylaşılır (2020)

29 Ekim 2020
Zoom birden fazla katılımcı aynı anda paylaşabilir
2190
Bakıldı

Zoom uygulamasında Çoklu Ekran paylaşımı yapma konusunda tereddüt yaşayanlar için Zoom’da Ekran nasıl paylaşılır Diyorsanız, Konuyu inceleyebilirsiniz.

Bu yazıyı derecelendirin!
[Total: 1 Average: 5]

Zoom üzerinde aynı anda birden çok kişinin ekranını görüntülemek isteyebileceğiniz birçok neden vardır – belki de bir belgenin farklı sürümlerini karşılaştırmanız veya bir tasarımın birden çok seçeneğini görmeniz gerekebilir. Bu makalede, Mac ve Windows masaüstü uygulamalarını kullanarak Zoom’da çoklu ekran paylaşımı ile ilgili açıklama yer almaktadır.. Ancak, tüm katılımcılar ekranlarını paylaşmadan önce, Zoom Toplantısının sahibi özelliğinin etkinleştirilmesi gerekir.

Zoom Çoklu ekran Nasıl Paylaşılır

Aşağıda Görsel anlatımlarla Zoom programında çoklu ekranı nasıl paylaşacağınız aktarılmıştır.

Zoom'da Çoklu Ekran birden Fazla Ekran Paylaşımı
Zoom’da Çoklu Ekran birden Fazla Ekran Paylaşımı #Adım 1

Adım 1 # : Zoom’u açın. Bu masaüstü istemcisi, Bilgisayarınızda Arama kutusunda Başlat menüsünde veya Uygulamalar klasöründe olacaktır.

2-Bir Zoom toplantısına ev sahipliği yapın
Bir Zoom toplantısına ev sahipliği yapın #Adım 2

Adım 2 # : Bir Zoom toplantısına ev sahipliği yapın. Zoom’u başlattığınızda, yeni bir toplantı düzenlemek için Yeni Toplantı’ya tıklayabilirsiniz .

Tıkla Ekran Paylaş Ekran Paylaşımı
Tıkla Ekran Paylaş Ekran Paylaşımı #Adım 3

Adım 3 # : Tıkla Ekranı Paylaş ‘ın tam yanında. “Ekranı Paylaş” düğmesi yeşildir ve pencerenin alt kısmı boyunca yatay olarak çalışır; yanındaki oka tıklayın ve bir seçenekler menüsü açılacaktır.

Zoom birden fazla katılımcı aynı anda paylaşabilir
Zoom birden fazla katılımcı aynı anda paylaşabilir #Adım 4

Adım 4 # : Açılan menüde İkinci sıradaki ‘Birden çok katılımcı aynı anda paylaşabilir’ seçeneğine tıklayın . Varsayılan olarak, “Aynı anda yalnızca bir katılımcı paylaşabilir” seçilidir, bu nedenle bunu birden fazla kişinin aynı anda ekranını paylaşabilmesi için değiştirmeniz gerekir.
Yakınlaştırma Odaları ve mobil uygulamaları kullanan katılımcılar, ekranlarını yalnızca başka kimse paylaşmıyorsa paylaşabilir. [1]
Ekranınızı paylaşmak için, ekranınızın altındaki menüde Ekranı Paylaş’ı tıklayın

Tüm Yorumları

  • Yazılarınız çok güzell

    42EKİM4232 27 Kasım 2020 11:06 Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir