Adana Sıfır Bir Yerli Film 2020 Burada

7 Mart 2020
2697
Bakıldı

Mahalle sakinleri için tüm kozlarını oynayan sıfır bir adana ekibinin yolu izmir’e düşüyor. Sıfır Bir filmi Yerli olarak 2020 yılında vizyona girdi. Sıfır bir Ekibinin zorlu mucadelesini konu alan filmi izleyebilirsiniz

Bu yazıyı derecelendirin!
[Total: 2 Average: 3.5]

Adana’nın Hürriyet mahallesi sokaklarını anlatan Sıfır Bir Dizi ekibi 2020 yılında Yerli Film olarak Sıfır Bir Sinema filmi ile izleyici karşısına çıktı.

Sıfır Bir dizisinde Adana Hürriyet mahallesi gençlerinden oluşan bir ekibin ve onlara yardım eden Aşiret ailesinin sokaklarda sürdürdüğü mücadele anlatılmaktaydı.

Sıfır Bir Yerli Film Konusu

Adana’da gerçekleşen olaylarda Lider Savaş, yakın arkadaşı Cihat Sarsılmaz ve Mahalle gençleri yaşadığı sarsıntılı ve çalkantılı hayatı geride bırakıp İzmirin yolunu tutuyor ve izmir’de oto yıkamacı açıyorlar. Gayrimeşru hayata geri dönmemek için büyük çaba sarfediyorlar. Silahsız bir hayat ile yola çıkan ekip bu konuda kararlıdırlar.

Fakat Ekibin başından bir olay geçmesi ile durum farkılaşmaya başlıyor. Küçük kız Melek, Annesini bir otel odasında Organ mafyası tarafından organları alınmış halde ölmek üzere buluyor. Sıfır Bir filmi Küçük Meleğin hayatına’da yer veriyor. Ayrıca Taciz girişimine de uğrayan minik Melek, Annesine bunu yaşatanlar’dan kaçarken kendisini Savaş ve Cihat Sarsılmazın işlettiği Oto Yıkamacıda bulur ve Ekip Eski hayata dönmeye itilir.

Sıfır 1 Adana Filmini nasıl izlerim

Sıfır Bir filmini aşağıdaki Video’dan Hd olarak izleyebilirsiniz.
Video Telif hakkı nedeni ile silinmiştir. Bir takım Filmci Xx Filmci XX Siteler gibi Filmi izle diyerek herhangi bir reklam izletmiyor herhangi bir Popup açtırtmıyoruz. Film’de Emeği Geçenlerin yasal hakkı nedeni ile filmi yayınlayamıyorum. Biz Kimseyi Kandürmüyük Baabbaa

Eğer Player’de sorun varsa aşağıdaki butona tıklayarak Bir çok upload sitesinde yüklenmiş olan film’i izleyebilirsiniz.

filmi izle
Filmi izle

Not : Film Telif Hakkı nedeni ile kaldırılmıştır. Konu hakkında görüş ve bilgi için lütfen iletişim formu‘nu kullanın

3.8 17 votes
Makale Değerlendirmesi
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x