Cinayet Süsü Netflix’de Full izlenebilir

2 Mayıs 2020
1690
Bakıldı

Yönetmen Ali Atay ve Ekibinin 2019 Yılı Ekim ayında Vizyona giren Cinayet Süsü Filmi Netflix Üyeleri ile buluştu. Bu filmi Full izle kelimesini aratarak gelmiş olabilirsiniz. Fakat Sayfamızda Netflix’den izleme yöntemi mevcuttur.

Bu yazıyı derecelendirin!
[Total: 1 Average: 5]

Ekibin performansı neticesinde belirli bir kitleye hitap eden ve sevilen film merak konusuydu. Box Office katkıları ile Taff pictures imzalı Cinayet Süsü Filmi Netflix üyeleri ile buluştu.

Cinayet Süsü Film Konusu nedir ?

Öncelikle geniş bir kitle tarafından sevilen Ölümlü Dünya Kadrosunun Cinayet filminde rol aldığını belirtmek isterim.
Filmin konusuna dönecek olursak Filmde karakterler Cinayet büro amirliğinde görev yapmaktadırlar. Ekip hiç alışık olmadıkları bir cinayetle karşı karşıya kalırlar.

Ekipte yer alan Başkomiser Emin, Salih Komiser, Alaattin ve Asuman Komiser bu cinayeti soruşturmak için olaya girişir. Fakat ilk cinayette oluşan bu tuhaf cinayetlerin ardı arkası kesilmez. Cinayet büro Ekibinin elinde herhangi bir delil yada ipucu yoktur. Ekipteki Sinirler gerilmeye, başlar. Cinayet Vakaları arttıkca Halk tarafından ve basın tarafından olaylar takip edilmeye başlanır.

Cinayet Büro Ekibine Taze Kan

Cinayetlerin artması sonucunda Emin Salih Komiser ve Ekibinin Başı derde girer ve cinayetlerin sır perdesinin aralanması için, Emniyet Genel Müdürü, ABD’den gelen “suç uzmanı” ile tanınan Dizdar Koşu’yu rehberlik edebilmesi adına Ekibe dahil eder.

Emin Komiser ve Ekibi Sır Perdesini Aralayabilecekmi ?

Ekip çok daralmıştır ve Telaş, Panik, Stres altında ezilmektedir.
Emin Komiser ve Ekibi, Türkiye’de daha önce görülmemiş tuhaf cinayetleri çözmek için büyük çaba göstermektedirler. Cinayetleri çözebilmek adına hızlı tempoda sürekli koşturan ekibin gayreti en başından itibaren müthiş bir trajikomediye dönüşür. Akıllarda büyük bir soru işareti vardır. Katil mi vazgececek yoksa Polislermi ?

Cinayet Süsü Full izle Cinayet Süsü Netflix’den Nasıl izlenir?

Film’i ücretsiz ve Full izlemek istiyorsanız öncelikle Netflix Web sitesinden 30 günlük ücretsiz bir üyelik oluşturmalısınız. Netflix’de daha önce kullanmadığınız bir E-posta adresi ile yeni bir üyelik oluşturabilirsiniz.
Adımları kısaca aşağıda belirtiyorum.

  1. Öncelikle yeni bir üyelik için Daha önce kayıt edilmemiş Bir e-Posta adresi
  2. Daha önce Netflix’de kullanmadığınız bir kredi kartı yada sanal pos’a ihtiyacınız olacak Kredi kartını pek önermiyorum. X bir banka’dan sanal kartı kolaylıkla oluşturabilirsiniz.
  3. Sanal Kartı Herhangi bir bankanın internet bankacılığına girerek kartlarım sekmesinden Banka yardımına ihtiyac duymadan oluşturabilirsiniz. Para transferi vb. durumlar için herhangi bir ücret ödemezsiniz. Sanal Kartı sadece internette alışveriş yapabilmeniz için kullanabilirsiniz. Oluşturacağınız sanal kart’a kendi hesabınızdan dilediğiniz kadar ücret aktarabilir ve aktardığınız limit kadar internette ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Buradaki önemli husus Sanal kartınızla işiniz bittiğinde kartınızın alışverişini internete kapatmalısınız.
  4. Yukarıdaki şıklarda belirtmiş olduğum mail adresiniz ve sanal kartınız hazırsa Netflix’e Buradan üye olmaya başlayabilirsiniz. Kartınızı ve üyeliğiniz tanımlandığında Film’i Netflix uygulamasından yada web’den izleyebilirsiniz.

Cinayet Süsü Film Fragmanları

Cinayet Süsü Teaser;

Cinayet Süsü Teaser

Cinayet Süsü Fragman ;

Cinayet Süsü Fragman

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir