6 Şubat Kahramanmaraş Depremi Geçmiş Olsun Türkiyem

6 Şubat 2023
Kahramanmaraş Türkiye Depremi 04:17 6 Şubat
2232
Bakıldı

6 Şubat 2023 Tarihinde Kahramanmaraş merkezli büyük bir Deprem oldu. Deprem 11 ili etkisi altına aldı. Vefat edenlerin sayısı 10 binleri bulacağı tahmin ediliyor.

Bu yazıyı derecelendirin!
[Total: 1 Average: 5]

Bugün Kahramanmaraş ili Pazarcık ilçesinde saat 04:17’de 7,7 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Depremden Hatay, Adana, #Osmaniye, #Diyarbakır, Malatya ve Şanlıurfa başta olmak üzere çevre iller de etkilendi.

7.7 ve 7.6 büyüklüğünde iki depremle sarsılan ülkemiz için Tüm Ülke seferber oldu.

Depremde vefat eden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.

Allah’ım sen yardım et 🤲😑

Tüm Türkiye’ye Geçmiş olsun.

Konu güncelleme : Deprem’de Deprem bölgesine gidip yardımlarını esirgemeyen herkes’ten ALLAH razı olsun. Deprem bölgesine gitmesede kalbi deprem bölgesinde olanlar ve onlara dua edenlerinde duaları kabul olsun inşallah. 100 yıllık Ülkemiz kurulduğu günden beri çok zor zamanlar geçirdi bu günlerde onlardan bir tanesidir. Böyle zamanlarda Ülke’nin bekası için çalışanlarıda gördük Ülkenin kuyusunu kazanlarıda gördük. Böyle günlerde siyaseti bırakıp azimle canla başla çalışanlar canımız kanımızdır.
And olsun’ki ALLAH rızasını gözetenler kazanacaklar.
Kalbi hinlikle dolu sadece Dünya çıkarları için her türlü ayrımcılığı ve ayrıştırmayı yapanlar, her türlü fitneyi çıkartanların yanıtını şüphesiz bu Dünya’da ve Öbür dünya’da alacaklardır.

5 1 vote
Makale Değerlendirmesi
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x