Artık herkes’de WhatsApp’ın görüntülü görüşme özelliği var

17 Kasım 2016
1475
Bakıldı
Puan
Bu yazıyı derecelendirin!
[Total: 0 Average: 0]

Facebook’un Whatsapp’ı almasından sonra Whatsapp yeniliklerine devam ediyor. Whatsapp görüntülü görüşme özelliği Yoğun çalışmalar sonucunda Tüm Mobil işletim sistemlerinde çalışacak şekilde aktif hale getirildi.

Facebook‘un bünyesinde olan WhatsApp, karşımıza sürekli yenilik haberleri ile çıkıyor. Geçtiğimiz günlerde çift aşamalı kimlik doğrulama sistemini platformuna ekleyeceğinin sinyallerini veren WhatsApp, şimdi de uzun bir süredir test etmiş olduğu görüntülü arama özelliğini herkesin beğenisine sundu.

artikvar_whatsapp-goruntulu-arama-kutaykitmur

Android’in Beta WhatsApp sürümlerinde yer alan görüntülü görüşme özelliğini artık tüm Android ve iOSkullanıcıları kullanabiliyor. WhatsApp, görüntülü görüşme özelliği için henüz bir güncelleme yayınlamadı. Bu özellik uygulamaya OTA üzerinden eklendiği için henüz görüntülü görüşme opsiyonuna sahip olmamış olabilirsiniz.

WhatsApp’ın görüntülü görüşme özelliğini; WhatsApp kişilerinin sağ üst tarafında yer alan telefon simgesine bastıktan sonra “video arama” seçeneğine tıklamanız gerekiyor.

0 0 votes
Makale Değerlendirmesi
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x