ASUS Kripto Madenciliği Için Kart Duyurdu

7 Ağustos 2018
1262
Bakıldı
Puan
Bu yazıyı derecelendirin!
[Total: 0 Average: 0]

Asus’tan Kripto Madencilik Kartı: H370 Mining Master

H370 Mining Master, Ethereum ve diğer daha az kaynak tüketen komut dosyaları için kullanılan kartları destekleyen temel bir anakart. Kartlar, PCIe-over-USB üzerinden bağlanıyor ve her bir port, on-board diagnostics ile bireysel olarak kontrol edilip yönetilebiliyor. Bu, her bir grafik kartının düzgün ve tam olarak çalıştığından emin olmanızı sağlıyor.

Kripto Madencilik şu sıralar oldukça revaçta. Başta Bitcoin olmak üzere özel olarak tasarlanmış, pahalı olan ve Kripto Madencilikte kullanılan Ekran Kartı ve Anakartlar bu karmaşık hesaplama için kullanılan verimli bir donanımlardır. İşte şimdi Asus, yeni çıkardığı H370 Mining Master modeli tahmin ettiğiniz üzere oyun için değil sadece kripto madencilik için tasarlanmış.

Makinenizi korumak için daha az zaman harcanması, zamanla daha fazla madencilik anlamına geliyor. Bu nedenle H370 Mining Master, platformunuzun yönetilmesini kolaylaştırmak için tasarlanmış bir dizi teşhis özelliği içeriyor. Bunların başında, sistemi önyükleme yapan ve her bir yükseltici portunun boş olup olmadığını, fonksiyonel bir grafik kartına bağlı olup olmadığını veya sorun yaşadığını gösteren GPU State Detection yer alıyor. Güncelleştirilmiş Durum Tespiti GUI, her portun konumunu ve durumunu, onu tanımlayan alfasayısal kod ile açıkça tanımlıyor. Dahili tanılamalar, CPU veya bellek gibi belirli sistem bileşenleriyle ilgili sorunlar olduğunda ortaya çıkan bireysel hata ayıklama LED’leri tarafından artırılıyor.

Kartlarda ayrıca birtakım cryptocurrency özellikleri bulunuyor.

Yönetim kurulu, 2018’in 3 üncü çeyreğinde artık sadece madencilik donanımına yönelik çalışan kartlar üreteceğini ifade ediyor.

 

Alıntı : Teknoveri

 

0 0 votes
Makale Değerlendirmesi
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x