Fuat Avni | Son Projeniz ;)

2 Temmuz 2016
1727
Bakıldı
Bu yazıyı derecelendirin!
[Total: 0 Average: 0]
50 yıllık bir mazin vardı ve bitti daha fazla irdeleme kaybettin.
Boşuna çırpınma ne yaparsan yap çıkamayacaksın battığın bataklıktan.
Çünkü o irade sende yok ! olsaydı şimdiye kadar vazgeçip vatanım dediğin topraklara gelirdin. suçunu kabul ederdin.
Fakat sen Çocukca şeylerle insanları meşgul ediyorsun.
Kendi sonunun geldiğini bildiğin halde olayı tam tersine çevirmeye çalışıyorsun.
Yaptığın herşey çocukca fakat zalimce ve haince
istediğini başaramadığın için Doğru yolda giden insanları bile yollarından saptırmaya çalışıyorsun
İçinde ALLAH sevgisi olmayan kalbi körelmiş ve masum insanların kanları ellerine bulaşmış Pislik ve piskopat zihinli ALLAH’a şirk koşan insanlara köle olmuşsun kurtulamıyorsun.Gelelim asıl konuya Fuat Avni Konusuna.
Fuat İsminin Anlamı ;Yürek, kalp, gönül.
Fuat İsminin Analizi;
Anlayışlı , Yetenekli , Hayat Dolu , İnatçı oldukları tespit edilmiştirAvni isminin Anlamı ;
1. Yardımla ilgili, yardıma ait. 2. Fatih Sultan Mehmed’in şiirde kullandığı mahlas.
Avni isminin Analizi;
İsmi analiz ettiğimizde tespit ettiğimiz bilgiler; Erdemli , Engelleri ve güçlükleri kolayça aşabilen , Çok fazla düşünen,irdeleyen , Yıkılmayan,yılmayan bir yapıdadırlar.Yukarıdaki Anlam ve analizlere bakılırsa siz inatçı ve yılmayan bir yapı tercih ettiğinizi benimsetmeye çalışıyorsunuz. Projenizin adı da bu yüzden Fuat Avni
https://www.facebook.com/Fuat-Avni-Mizah-1637101663173467
https://www.facebook.com/fuatavni/
https://twitter.com/fuatavni_f
https://twitter.com/fuatavnim_f
Siz bi kaç tane daha yedek hesap açın 😉 ihtiyacınız olacak

Ha bu arada size bol bol Vpn lazım olacak
Türkiye’de Size destek veren kurumların Güvenlik duvarlarıda değişmiş
Erişimde sağlayamıyormuşsunuz vah vah
Afrika bölgesindeki Tüm Sunucularınız patlamış Geçmiş olsun
iki tane okulunuz kalmış onlarda her an operasyona maruz kalabilirmiş.

Artık tüm kullanıcıların sizi takip edebilmek için proxy kullanır.
Açtığınız hesaplardaki tweetlerinizde muhtemelen bir çok ülkede gizlenecek ve bloke olacak
Projenize hakkınızda suç duyurusuda yapılmış hadi bakalım hayırlısı ))

Cumhuriyet Baş Savcılığı Dosya : 2016/94142

Malum şahsın Son mazlumları : Mehmet Baransu, Eren Erdem, Emre Erciş, Emre Uslu vb.

_________________________________________________________________________

Her Vatan evladına Önemli Bilgi : Türkiye ne zaman büyük bir işe kalkışsa ülkede bombalar patladı. Ne zamanki ülkemizde vatan evlatları çıkıp doğru yol budur dediği zamanlarda da çeşitli yalanlarla dar ağacına gönderildi. Tarihimizde herşey net ve açık Ülkemizin başbakanını bile astılar.
Kim Ülke için birşeyler yapmaya çalıştıysa O Vatan evladının sonu kesinlikle ölümle sonuçlandı. Bu olayların yalan dolanların kirli oyunların tek sebebi Türkiye’nin yer altı kaynaklarıdır. Türkiye’nin zengin kaynaklarını yıllarca beklettiler kendileride dokunamadılar bizlerede dokundurtmadılar. Ülkemizi fakirliğe ve güçsüz bir duruma getirmek için ellerinden geleni yaptılar.
Küçülmesini istedikleri ülkelere uyguladıkları her türlü oyunu Ülkemizede oynadılar. Ülkemizin evlatlarının ne kadar zeki olduklarını bildikleri için zamanla yıpratmaya çalıştılar. Türlü Türlü oyunlarla alt etmeye çalıştırlar.
Vatanını düşünen Toprağına sahip çıkacak güçte olan her ailenin yemek masasına kadar  yedikleri yiyeceklere kadar ulaştılar gıdaları değiştirdiler
izdikleri Tv programlarına kadar değişiklik yaptılar.
İnsanların ruhunu fikirlerini düşüncelerini bakış açılarını değiştirmeye çalıştılar.
Ne zamanki Ülkemizi gerçekten seven, vatanına bağlı olan iyiliği ve bölünmezliği yürekten isteyen takım ruhunu benimsemiş vatan evladları bu yolda sonuna kadar varız diyen’e kadar devam etti yapılanlar.
Artık durumun farkında olanlar zihniyeti ve planları kötü olanlardan bir bir uzaklaşıyor.
Artık Her vatan evladı şuana kadar dönen oyunların farkında olmalıdır.
2000 li yıllardan sonra yapılanlar ortadadır.
Çöplük içerisinde yaşayan ve içme suyuna muhtaç olan bir ülkeyi ayağa kaldırmak için binbirçaba ile uğraşıp Dünya ekonomisine takla attıracak Ülke haline getirmek anca bir Türk’ün bu vatanın gerçek evlatlarının çabası ile oluşur.
Bu vatanın ekmeğini yiyen her evladın görevi ve onurudur bu çaba.
Her vatan evladının en büyük görevlerinden biri etrafında olup bitene duyarsız kalmamlıdır. Her kim Etrafında olup bitene kötülüğe hizmet edene sessiz kalırsa
bunun karşılığını Ülkemizdeki canlarımızın kanı ile ödüyoruz.

FUAT AVNİ PROJESİ HAKKINDA.

___________________________________________________

1. ) Vatan hainlerisiniz.

Halkın sorduğu sorulara hiç cevap verememişsiniz

Bomba patlayacağını biliyordun da nerede patlayacağınımı bilmiyordun.
Twitter’dan yazana kadar Güvenlik Güçlerine haber verseydin ya. ?

2. ) Siz ve size hizmet edenler yalancı düzenbaz ve korkak

Sakarya ve Pamukovada Işid Hücreleri var demişsiniz ya onlarda yalan çıktı.

ADAPAZARI(Sakarya), (DHA) – SAKARYA Cumhuriyet BaşsavcıIığı, twitter’da Fuat Avni imzasıyla, Sakarya’nın Pamukova İlçesi’nde daha önce Uzan ailesine ait olan çiftlikte terör örgütü IŞİD elamanlarının eğitim gördüğü iddiası üzerine yapılan soruşturmada, bu konuda herhangi bir delil bulunmadığını açıkladı.
Sakarya Cumhuriyet Bassavcılığı’ndan yapılan açıklamada Uzan ailesinin Pamukova Bakacak Mahallesi’nde bulunan eski çiftliğinde IŞİD elamanlarının eğitildiği yönündeki paylaşımı üzerine soruşturma yapıldığı açıklandı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:
“Twitter isimli sosyal paylaşım sitesinde “fuatavni_f” adlı kullanıcı tarafından 30 Haziran tarihinde “Sakarya Akyazı ilçesi ve İnönü Yaylası’nda IŞİD kampları var. Pamukova’da el konulan Cem Uzan’ın çiftliğinde IŞİD’çiler eğitiliyor” şeklinde yapılan paylaşım üzerine Cumhuriyet Başsavcılığımızca soruşturma başlatılmıştır. Cumhuriyet Başsavcılığımızca verilen talimatlar doğrultusunda Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince yapılan çok yönlü araştırma ve incelemeler ile dinlenen tanık beyanları neticesinde, ilimiz Akyazı ve Pamukova ilçelerinde DAEŞ (IŞİD) silahlı terör örgütüne veya başka bir terör örgütüne ait herhangi bir kampın olduğuna ya da herhangi bir terör örgütü adına faaliyette bulunulduğuna dair ortada herhangi bir delil bulunmadığının tespiti karşısında, Cumhuriyet Başsavcılığımızca iddialar hakkında yürütülen soruşturma neticesinde kovuşturmaya yer olmadığına karar verilmiştir.”

Alıntı : Hurriyet

3.) siz ve size hizmet eden tüm sosyal medya hesapları ( Proje Hesabı ) Ortak kullanımdır.
 
Senin bir proje olduğunu Fidel Okan Nisan ayın’da açıklamıştı.
 
Fidel Okanın yazısından alıntılar.:
 
Sonunda söyleyeceğimi en baştan söyleyeyim bir kere! “Kimliğini, konumunu, sosyal statüsünü gizleyen her hesap “proje hesabıdır” başka bir değişle “operasyon hesabıdır!”
Geçtiğimiz günlerde TİB İnternet Daire Başkanı Ahmet Kılıç, Fuat Avni’yi bulamadıklarını ifade ederek, “Dünyada bunu bulacak teknoloji yok” dedi.
Bir yanlış, tüm doğruları götürür! Kılıç’ın açıklamasında ki tek doğru TİB’in bulamadığıydı ama tek yanlışta “Dünyada bunu bulacak teknoloji” yok demesiydi.
Sözü hiç uzatmadan eteklerde ki taşları dökmeye başlayalım.
Devletin teknik yetersizliği, adli ve sosyolojik yetersizliği ile maalesef yarışıyor.
536 gündür son açılan hesaptan 2856 adet tweetyazarak, “sanal muhalefet” unvanını kimseye kaptırmayan Fuat Avni’nin hesabının hangi ülkeden açıldığını, tweetlerini hangi ülkeden attığını, tweet atarken cep telefonumu, tablet mi yoksa bilgisayar mı kullandığının bilinmesi gerekiyor.
İlk olarak bu hesabı deşifre edip, yukardaki sorulara net ve doğru cevaplar verelim.
Fuat Avni Twitter hesabı hangi ülkede açılmıştır?
Teknik Bilgiler;
Evvela bunu öğrenmek için Fuat Avni’nin Twitter hesap numarasının bilinmesi gerekir. Çünkü Twitter hesap numaraları, o hesabın hangi ülkede açıldığını kesin bir gerçeklikle ortaya koyuyor. Fuat Avni’nin Twitter Hesap Numarası: 2844289835’dir.
Peki, bu hesap hangi ülkede açılmıştır? Cevabı hemen verelim: Afrika kıtasının batısında yer alanGana Cumhuriyeti’nden.
Kapanan diğer iki hesap olan Fuatavni ve Fuatavnifuat hesaplarının açıldığı ülke ise çok ilginç:ABD!
Fuat Avni tweetlerini hangi ülkeden ve hangi elektronik cihazı kullanarak yazmaktadır?
 
Twitter’ın kendi araştırmalarına göre Twitter kullanıcıların çoğu tweetlerini kullandıkları cep telefonundan atmaktadır. Fuat Avni’nin son hesabından atılan ve Türkiye’de gündem oluşturan tweetlerin ise sadece bilgisayar üzerinden atıldığı tespit edildi. Ve çok kritik bir bilgi daha verecek olursak son hesabında yazılan tüm tweetlerin Türkiye’den atıldığını da kesinleşti. Dolayısı ile Fuat Avni Türkiye’dedir! (Bir dip not: Daha önce kullandığı ilk iki hesaptan yazılan tweetlerin büyük bölümünün ise cep telefonu üzerinden yazıldığı tespit edilmiştir!)
Şu an konuyu dağıtmamak için, açıklamadığımız çok önemli bazı teknik detaylar da var. Ancak bu yazıda ilk kez açıkladığımız bilgiler bile, geleceğe ışık tutacak çok önemli ipuçları vermiştir!
Fuat Avni hesabından yazılan tweetleri analiz teknikleri kullanılarak sistematize edildiğinde Pazartesi-Salı günleri yoğun bir twitter kullanımı göze çarpmaktadır. En az tweetini ise Pazar günleri atmaktadır.
Fuat Avni hesabından yazılan tweetler analiz edildiğinde 22:00 ile 01:00 arası yoğun bir tweet yazılımı görülürken, Türkiye saati ile 03:00 ile 11:00 arası hiçbir tweet yazmamıştır.
Fuat Avni hesabının attığı tüm tweetler orijinal olup, daha önce hiçbir yerde tamamı yazılmış tweete rastlanmamıştır. Hesabında görülen tüm tweetler yazılmış tweet olup her hangi bir şekilde Retweet ve Cevap Tweeti yoktur.
Şu ana kadar Fuat Avni hesabının yazdığı tüm tweetler toplamda 28 milyon kezretweet edilerek paylaşılmıştır.
 
Fuat Avni hesabından yazılan tweetlerin beğeni sayısı ve grafiği retweet sayısı ve grafiği ile büyük bir paralellik göstermektedir.
Fuat Avni hesabından atılan tweetlerhastagsiz olup, sadece 3 kez #Dağlıca #Ankara ve # Yastayız hastaglerini kullanmıştır.
Bugüne kadar hesaptan yazılan tweetlerde 4350 farklı kelime kullanmıştır.
Şimdi olayın teknik boyutunu bir tarafa bırakıp, bu hesabın gerçekten neleri doğru, neleri yanlış yazdığı konusu üzerinde biraz duralım.
Fuat Avni’nin neredeyse tam isabetle bildiği tek konu ertesi gün veya birkaç gün sonra yapılacak operasyonlardır. Peki, bu operasyonları bildiği için Fuat Avni’nin yazdığı diğer şeyler doğru kabul edilebilir mi?
Aslında bu konuda edindiğim birkaç tecrübeyi size ilk kez açıklayarak bu hesap hakkında farklı bir bakış açısı getirmek isterim.
İlk vereceğim örnek şu; İstanbul’da bir başsavcı vekili ile görüşme yaptığım günün ertesinde Fuat Avni bu görüşmenin içeriği ile ilgili tweetler yazdı. Evet, bu görüşmeyi bilmişti ama hepimiz biliyoruz ki bu görüşme ona haber verilmişti. Ancak görüşmenin içeriği ve orada yapılan konuşmalarla ilgili yazdığı herşey hayal mahsulü idi. Bunun hayal mahsulü olduğuna yüzde yüz eminim çünkü görüşmenin içeriğine dair yazdığı şeylerino gün başsavcı vekili ile görüştüğümüz konuyla uzaktan yakından alakası yoktu.
Meseleyi daha iyi kavrayabilmeniz için yine kendi yaşadıklarımdan hareketle bir başka örnek daha vereyim: Şu meşhur KPSS soruşturmalarını hatırlıyorsunuz… İlk operasyondan bir gün önce soruşturmayı yürüten savcı, telefonla tehdit edilmiş ve bu olaya ilişkin tutanak tutulmuştu. Operasyondan önce, ben hem bu tutanağı yayınladım, hem de attığım tweetlerin birinde ertesi gün operasyon yapılacağını “özellikle” yazdım. Çünkü Fuat Avni’nin bu olaydan bahsedeceğineadım gibi emindim.
Ancak emin olmadığım tek şey vardı; o da Fuat Avni’nin attığım bu tweetler üzerine nasıl bir senaryo döşeneceği idi! Nitekim operasyon sonrasında bazı haber siteleri ironi ile karışık benim Fuat Avni olduğumu yazdı, akşamında ise Fuat Avni, tweetlerini sıralayarak kendince oluşturduğu komplo teorisinin içine beni katarak “üstelik soruşturmanın gizliliğini ihlal ettiğimi belirterek” gerçekle hiçbir ilgisi olmayan hikâyeler yazdı!
 
O zaman şunu artık anlamıştık; Fuat Avni,bildiği bazı doğruların üzerine, muhaliflerinde benimseyeceği akla yatkın teoriler üreterek bir dezenformasyon yaratıyordu.
Peki, Fuat Avni bu komplo teorileri ile neyi amaçlıyordu?
Türkiye’de internet ve sosyal medya hukuku eksikliği yıllardan beri gelen bir kangrendir! Bu yüzden Fuat Avni’nin yazdıklarının hangisinin adli suç olup olmadığının tartışılması gerekiyor! Nihayetinde sıradan asparagas haberleri yayan bir hesapta olabilir bu! Ama‘insanlar bunu ciddiye alıyor diye’ cezai sorumluluk oluşmaz ki! Çünkü milyonlarca hesap, hakaret, tehdit ve benzeri suçları işlerken Fuat Avni’yi devletin neden arayış içine girdiğini evrensel hukuk normlarında açıklamamız gerekiyor.Biz neden Fuat Avni’yi arıyoruz? Her şeyi bildiği için mi?
Fuat Avni’nin sosyolojik boyutu da önemli.
Bu hesap için her politik görüşte insanın bir fikri var! Kimilerine göre gerçek bir muhalif o… Kimilerine göre ise Cemaatin yılmazbir kalemi…Kimileri de Fuat Avni’yi Saray’ın içinde yaşayan birive hatta Cumhurbaşkanı Erdoğan zannediyor.
Komplolar kendi içlerinde o kadar türevleşti ki, Fuat Avni’nin fenomen olması ayrı bir sosyolojik vakıaya dönüştü! Toplum artık yalın gerçeklerden uzaklaşarak, komplocu düşüne düşüne, Fuat Avni’nin 140 karaktere sığdırdığı tweetlerden dünyayı algılamaya başladı.
Özellikle yazdığı tweetlerden hemen sonra neredeyse bütün muhalif haber sitelerinin bunları son dakika gelişmesi gibi vermesi ancak Türkiye’ye özgü bir saçmalık olabilir. Kimse kusura bakmasın ama Fuat Avni’nin yazdığı operasyon bilgisinin haberleştirilmesi ne kadar doğru ise Saray dedikodusu bile sayılmayacak komplo teorileri üreterek yazdığı saçmalıkların önemli muhalif medya organları tarafından haberleştirilmeside gazetecilikaçısından bir o kadar garabettir.
Basit bir toplumsal olguyu gündeme getirelim; “Her iktidar, kendi meşruluğu içinde yaşar!” Bu siyasetin değişmez mihenk taşıdır. Eğer iktidarlar meşru zeminde değilse, yaşayamazlar… Sürdürülebilirliği kişi ve olaylara bağlı kalır.
Mevcut iktidarın 14 yıldır sürebilmesi Türkiye’de ayrı bir sorunu gündeme getirmiştir. 14 yıllık yıkılmayan bir iktidar varsa, 14 yıldır iktidar olamayan bir muhalefette var demektir. Bu da gerçeğin doğasına aykırı bir durumdur. Gerçek, tez-anti tez etkileşimi içinde yaşam bulur. Eğer 14 yıllık iktidarın sürdürebilir olması hedefi varsa, ona meşru zemin sağlayacak muhalefetin de olması gerekiyor.
Fuat Avni’nin iktidara zarar verme kastıyla yazdığı tweetler aynı zamanda iktidarın meşruluğunu sağlayan muhalefet olma misyonuna da bir noktada hizmet etmektedir.
Kim ne derse desin, mevcut muhalefetin yetersiz ve eksik kaldığı noktada Fuat Avni hesabı sanal dünya üzerinden doldurduğu için siyasi muhalefete, hükümetin meşruluğunu sağlamlaştırdığı için siyasi iktidara hayat öpücüğü vermektedir. Muhalefet boşluğunu doldurarak iktidara adeta hayat öpücüğü vermektedir. Sunduğu bilgilerle hem başarılı bir muhalefet örneği sergileyerek toplumsal tepkiyi sistematize ediyor, hem de oluşabilecek reaksiyonun sinerjisini indirgiyor.
Üstelik böylesine bir örnekleme varken, “paralel” korkusuna hiçbir üniversite, “Fuat Avni ve Toplumsal Muhalefet” üzerine bilimsel bir çalışma ve metot geliştiremiyor.
Sınırlı sayıda bazı akademisyenler, dolaylı olarak araştırma ve tezler hazırlasa da böylesine bir tarihi olguyu yok saymaları tıpkı hukuksal açıdan olduğu gibi, sosyolojik açıdan da büyük bir eksikliği ortaya çıkarıyor.
Hülasa; toplumsal ana muhalefetin sözde lideri Fuat Avni, doğruların içerisine yalanlar katarak toplumu uyuşturuyor ve milyonlarca insanı akla ziyan hikayeler ile peşinden sürükleyebiliyor. Buda toplumumuzun genel sosyolojik durumunun ne halde olduğunu bize gösteriyor.
Fidel OKAN / Starmetre.com

Genel Yayın Yönetmeni
Alıntı : Rotahaber

4. Hüseyin Gülerce’de senin kim olduğunu açıklamıştı Latif Erdoğan gibi 😉

Türkiye Fuat Avni’nin Twitter üzerinden yaptığı deşifreleri konuşurken bir dönem Fethullah Gülen hareketinin ikinci adamı olan Latif Erdoğan’dan önemli bir açıklama geldi. Latif Erdoğan, bütün Paralel yapıyı etkileyecek paylaşımlar yapan Fuat Avni’nin gerçek sahibi Fethullah Gülen olduğunu yazdı.Türkiye Pazar gününe yeni bir operasyonla uyandı. Sosyal medya kullanıcıları Fuat Avni’nin Twitter üzerinden yaptığı deşifreleri konuşurken bir dönem Fethullah Gülen hareketinin ikinci adamı olan Latif Erdoğan’dan önemli bir açıklama geldi. Latif Erdoğan, bütün Paralel yapıyı etkileyecek paylaşımlar yapan Fuat Avni’nin gerçek sahibi Fethullah Gülen olduğunu yazdı.

İşte Latif Erdoğan’ın şok açıklamaları:
“Emniyet, MİT, Askeri İstihbarat birimlerinde yerleşik paralelcilerin koordineli çalışmasıyla elde edilen bilgilerin en üst seviyede denetimi ancak Fethullah Gülen’ e ait bir yetkidir. Bu yetkiyi onun başkasıyla paylaşması asla söz konusu olamaz. Bu açıdan bakıldığında çok net söylenebilir ki, Fuat Avni isminin gerçek sahibi Fethullah Gülen’in kendisidir. Bilgilerin güncellenmesi ise onun bildirdiği ölçüde olmak kaydıyla, yanındaki bir ekip tarafından yapılmaktadır. Son gelişmeler de gösteriyor ki, devlet bilgi akışının koordinatlarını tespit etmiş bulunuyor. Bu arada yanıltıcı bilgiler sızdırarak da Fuat Avni’ye hem yanlış yaptırıyor hem de kendini deşifre ettiriyor.”

Kaynak: Sabah.com.tr

İyi niyetli insanlar yalana çabuk kanarlar ama boşa giden iyi niyeti asla unutmazlar. /Konfüçyüs/

İlk özür dileyen en cesurdur, ilk affeden en güçlü, ilk unutan en mutlu. /Osho/

Zararın neresinden dönersen dön kardır. Atasözü

Niyeti Kötü Olanın Attığı Ok bir Gün Kendine döner.

Not : Yukarıdaki konu zaman zaman güncellenecektir. Konu altına Ülkeyi bölmeye çalışan tüm kurumların isimleri ve kuruluşlarda çalışan şahısların isimleri tek tek belirtilecektir.

0 0 votes
Makale Değerlendirmesi
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x