Tanzanyalı Hafız Qari Eidi Shaban

3 Kasım 2020
Muazzam Seslendirme Kuranı Kerim Tanzanyalı Hafız Shaban Qari Eidi
2955
Bakıldı

internette bir çok youtuber ve Fenomen tarafından videoları sıklıkla yorumlanan Afrika Tanzanyalı olarak bilinen Hafız Shaban konumuzda yer almaktadır.

Bu yazıyı derecelendirin!
[Total: 2 Average: 3.5]

Harika bir ses ve ses kontrolüne sahip olan Tanzanyalı Hafız Shaban için çekilen Video Emre Yücelen tarafından çok iyi yorumlanmış. Bu Muazzam ses ile ilgili bir çok platform’da bir çok yorumun olduğunu gözlemledim

Mesele Nefesi Oraya Kadar Tutmakmı ?

Tanzanyalı Hafız Shaban olarak lanse edilen Qari Eidi Shaban tarafından Kuran’ı Kerimin ayetleri mükemmel ve muazzam bir şekilde seslendirilmiş. Asıl mesela nefesi mi tutabilmek diye düşündürüyor. Hafız Abdussamet’den sonra etki altında bırakan harika bir ses.

Tüm videolarının olduğu bir sayfa

internette araştırma yaparken Qari Eidi adına açılmış bir facebook hesabına rastladım. Burada kendisine ait bir çok video bulunmaktadır. inceleyebilirsiniz. Qari Eidi Shaban Official

Nefes Aralıkları Etkileyici Seside Harika

Tanzanyalı Hafız Shaban Nefes aralıkları dahi insanı etkisi altında bırakıyor. Bu muazzam ses kontolü ve seslendirme herkesi etkisi altında bırakıyor. Ne kadar özel ders alınsada bu seslendirmeyi sıradan bir ses sanatçısının yapamayacağı düşüncesindeyim. Tanzanyalı Hafız Shaban Tamamen muazzam bir ses kontrolü ALLAH tarafından bahşedilen bir seslendirme biçimi olduğunu düşünüyorum. O Sebeple Muazzam yakıştırmasını uygun buldum.

Emre Yücelen Bu Sesi Çok iyi Yorumlamış

Kendine ulaşmaya çalıştım mesaj attım umarım video’yu buraya eklediğim için olumsuz bir tepki almam. Güzel yorumu için teşekkürler.

Muazzam Nefes Kontrolü ! Tanzanyalı Kari Eidi Shaban Ses Analizi

3 3 votes
Makale Değerlendirmesi
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x