Windows 10 Sürümleri ve Lisanslama 2020

27 Kasım 2019
2101
Bakıldı

Konuda belirtilen tüm windows 10 sürümleri Windows lisanlarına göre satın alınarak kurulabilmektedir.

Bu yazıyı derecelendirin!
[Total: 0 Average: 0]

Bilgisayarınıza yada tabletinize kurmak istediğiniz windows 10 sürümleri tercihinizi daha önce yazılmış konu Windows 10 sistem gereksinimleri doğrultusunda yapabilirsiniz. Aşağıda belirtilen tüm windows 10 sürümleri Windows lisanlarına göre satın alınarak kurulabilmektedir.

Windows 10 Home Sürümü : Bilgisayar, tablet gibi cihazlarınızda kurulum yapabilir ve çalıştırabilirsiniz. sıklıkla ev kullanıcıları tarafından tercih edilir, düşük maliyetlidir. Bu sürümde kurumsal özellikler mevcut değildir. Windows Yükleme Aracı ile internet üzerinden yükleyebilirsiniz

Windows 10 Pro Sürümü : Kurumsal firmalar için tasarlanmış bir işletim sistemi sürümüdür. Windows 10 Home işletim sistemindeki tüm özellikler mevcuttur ayrıca şirketlere özel ve kurumsal özelliklerede sahiptir.
Bu sürümün Kurulum dosyalarını internet’de bulabilirsiniz. Windows Paneliniz mevcut ise Lisans satın almanız akabinde indirme dosyaları panelinizde görünecektir.

Windows 10 Enterprise Sürümü : Bu sürümde iş dünyasında kullanılmak için geliştirilmiştir. Windows 10 Pro Sürümünde mevcut olan özelliklerin tamamına sahiptir. Kapsamlı Bilgi Teknolojileri departmanlarına destek sağlayacak bir çok avantajı içerisinde bulundurmaktadır.
Bu sürümün Özel Şirket üyelikleri gerektirebilir Kurulum dosyalarını internet’de bulabilirsiniz. Şirketinize ait Windows Kurum Paneliniz mevcut ise kurum Lisansı satın almanız akabinde indirme dosyaları panelinizde görünecektir.

Windows 10 Education Sürümü : Üniversiteler, Okullar, Özel kolejler ve için özel olarak kurgulanmıştır. Windows 10 Enterprise işletim sisteminin tüm özelliklerine sahiptir. Bu Windows 10 Education Sürümü Akademik Lisanslama gerektirmektedir.
Üniversite yada Okul ait Windows Yönetim Paneliniz mevcut ise Akedemik Lisansı satın almanız akabinde Windows 10 Education Sürümü indirme dosyalarına ulaşabilmektesiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir