Slider Revolution v6.2.23 6.3.1 Full indir

12 Kasım 2020
slider revolution
2168
Bakıldı

Wordpress Sistemi için olmazsa olmazlar arasında olan Slider Eklentisi ile Harika bir deneyime hazırmısınız. Slider Revolution ile web site daha kolay

Puan
Bu yazıyı derecelendirin!
[Total: 1 Average: 5]

WordPress bir Web site yapacaksanız Sitenizin olmazsa Olmazları arasında yer alan Slider Revolution Eklentisinin V6.2.23 ve 6.3.1 sürümü nulled halini web sitemizden indirebilirsiniz.

Nedir ? Bu Slider Revolution WordPress Eklentisi

Slayt içeriğinizi güzel bir şekilde görüntüleyen WordPress için yenilikçi, duyarlı bir kaydırıcı eklentisidir. Slider Revolution Kaydırıcı, atlıkarınca, Keyifli slaytlar hazırlayabileceğiniz harika senaryolarınızı sunabileceğiniz veya hatta tüm bir sayfayı Bu eklenti ile hazırlayabileceğiniz, görsel sürükle ve bırak düzenleyici hikayelerinizi anında anlatmanıza olanak tanımaktadır!

Kolay bir Şekilde Web Site Yapabilirsiniz.

Slider Revolution sadece kaydırıcı görevi üstlenmez Artık kesinlikle hiçbir kodlama bilgisi gerekmeden tek sayfalık güzel bir web varlığı oluşturabilirsiniz. Artık Bir web sitesini çok Hızlı bir şekilde oluşturabilmeniz için ücretli bu eklentiyi sitemde yayınlıyorum. Keyifle kullanabilirsiniz.

Revolution Eklentisi Ücretsizmidir ?

Slider Revolution Eklentisinin ücretsiz sürümü mevcut değildir. Eklenti Ücretli olarak satışa sunulmaktadır. Bir çok satış kanalı mevcuttur. Theme Forest envato gibi satış kanallarından alacağınız lisans adetine göre fiyatlandırılmaktadır.

Slider Revolution Full Sürüm İndir

WordPress’in en iyi eklentilerinden biri olan WordPress Eklentisini Web sitemden full olarak indirebilirsiniz. Aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayarak Slide eklentisini indirebilirsiniz.

Slider Revolution v6.2.23 Full Sürüm indir

Slider Revolution v6.3.1 Full Sürüm indir

5 1 vote
Makale Değerlendirmesi

Tüm Yorumları

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mustafa
Mustafa
13 Ocak 2021 15:19

merhaba,

konu ve eklenti paylaşımlarınız için teşekkürler

başlıkta v6.3.0 versiyonu diyor ama v6.2.23 versiyonu iniyor
yeni versiyonu koymanız mümkün mü ?

Mustafa Çiçek
Mustafa Çiçek
14 Ocak 2021 16:07
Reply to  Kutay

teşekkürler, paylamışınız çok faydalı

3
0
Would love your thoughts, please comment.x