Ücretsiz wordpress restaurant teması 2020 null

24 Ocak 2020
2005
Bakıldı

Merhaba Sn okurlar Bu konumuzda ücretsiz wordpress restaurant teması sunuyorum. Tema restaurant cafe bistro vb. mekanlar için kullanılabilir.

Bu yazıyı derecelendirin!
[Total: 0 Average: 0]

Merhaba Sn okurlar Bu konumuzda ücretsiz wordpress restaurant teması sunuyorum. Eğer Restaurant yada cafe teması arıyorsanız Bu temayı kullanmanızı öneririm Harika bir Tema ve kullanışlıdır.

NUVO – Cafe & Restaurant WordPress Theme

Modern ve sofistike: Bu kelimeler, restoran, kafe ve bistro sahipleri tarafından işletilen siteler için özel olarak oluşturulmuş bir WordPress Restaurant Teması olan NUVO’yu en iyi tanımlayan iki kelimedir. Her kuruluşun kendine özgü bir tarzı ve hissi vardır ve bu WordPress Restoran Teması, her tür gıda kuruluşuna hitap eden çeşitli demolar arasında seçim yapma olanağı sunar. Restoran, Kafe veya Bistro olsun, işletmenize mükemmel şekilde uyan bir tasarım katkısı sunacağından emin olabilirsiniz.

Cafe Restaurant Teması Null Uyarısı

Mevcut temanın lisansı kırılmış ve null temadır. Bu tarz temalar internet ortamında mevcuttur. Mevcut temaları sunucunuza attığınızda wp-includes içerisine bir dosya oluşturur ve bu dosya virüslü dosyadır. Ben bizzat bu temayı indirip mevcut dosyayı sildim fakat siz kurulum yaptığınızda bu dosya tekrar aynı klasör’e yeniden oluşturulacaktır.

Temayı kurduktan sonra aşağıdaki dosyayı silmenizi öneriyorum.
Daha sonra temayı dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.
Tema Kurulumu gerçekleştiğinde tüm eklentileri kurmanız için öneride bulunur. Eğer eklentilerle ilgili sorun yaşarsanız yardımcı olmak isterim.

Tema Kurulduktan Sonra silinmesi gereken virüslü dosya :
wp-includes/wp-vcd.php

Bu dosyayı sildikten sonra Eklentileri temayı güncel tutun hiç bir problem yaşamazsınız. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
Ekstra kullandığınız eklentilerin sorumluluğu size ait

Temayı indir

Tema Önizleme

0 0 votes
Makale Değerlendirmesi

Tüm Yorumları

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x