Elementor için Temalar Açılış Sayfaları

27 Ekim 2022
Elementor Themes Add-ons Temalar Şablonlar
3592
Bakıldı

Konumuzda Elementor için Temalar Açılış sayfaları wordpress eklentisinin vazgeçilmezi siz değerli okurlarımızın kullanımına sunulmuştur.

Bu yazıyı derecelendirin!
[Total: 2 Average: 5]

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için Elementor için Açılış Sayfaları ile işlerinizi kolaylaştıracak bir zip dosyasını paylaşmak istiyorum. Elementor Pro Eklentisi WordPress uzmanlarının vazgeçilmezleri arasında. Bu eklentide işlerinizi çok kolaylaştıracak olan Açılış sayfaları Konumuzda yayına sunulmaktadır.

Elementor Pro Eklentisi Ne işe Yarar

Elementor PRO, sınırsız bir WordPress sayfa oluşturucusudur. Profesyonel bir tasarım oluşturmanıza izin veren ve WordPress’te henüz görülmemiş gelişmiş işlevlerle donatılmış harika bir eklentidir.

Demo: https://elementor.com/pro/

Elementor PRO, değişikliklerinizi hemen görebilmeniz için canlı bir düzenleme arayüzü kullanarak duyarlı sayfa düzenleri oluşturmanıza olanak tanıyan bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucusudur. Paralaks kaydırma, geniş yerleşimli arka plan resimleri, gelişmiş düğmeler, özel başlıklar vb. gibi gelişmiş özellikler dahildir.

Elementor’un en büyük avantajı hızı ve kullanım kolaylığıdır.

Kaç Çeşit Şablon yer almaktadır.

Bu Paketimizde 67 adet Elementör Şablonu yer almaktadır. işlerinizi çok kolaylaştıracak bu şablonlar sayesinde web sitenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Json dosyalarının yer aldığı Packetleri Elementör eklentinize Admin panelinizden rahatlıkla ekleyebilirsiniz.

Elementor Açılış Sayfaları Ücretsizmidir ?

Elementor Eklentisi ücretsiz bir eklentidir. Fakat Elementor Pro versiyonu ücretli olarak satışa sunulmaktadır. Elementör Açılış sayfalarıda ücretli olarak satılmaktadır. Bir çok satış kanalı mevcuttur. Theme Forest envato gibi satış kanallarından alacağınız lisans adetine göre fiyatlandırılmaktadır.

Elementor Açılış sayfalarında Virüs Varmı?

Web sitemizde paylaşıma açılan hiç bir eklentide yada indirilebilir dosyada Virüs shell vb. durumlar yoktur.
Gönül rahatlığı ile indirip kullanabilirsiniz.

Elementor Açılış sayfaları Paketini aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsiniz.

Elementor için Temalar Açılış Sayfaları Full sürüm indir

5 2 votes
Makale Değerlendirmesi

Tüm Yorumları

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
tanju
tanju
13 Nisan 2023 23:15

merhaba ben ilk defa size yorum yazıyorum ve bu açılış sayfalarını nasıl yükleyebilirim anlata bilir misiniz şimdiden çok teşekkürler kolaylıklar diliyorum. 🙂

2
0
Would love your thoughts, please comment.x