Slider Revolution v6.5.19 NULLED

7 Nisan 2022
Slider Revolution v6.5.19 NULLED
4736
Bakıldı

Bu sitede Wordpress Temanız için Slider Revolution v6.5.19 sürümünü nulled olarak full halde indirebilirsiniz. Eklentide Hiç bir virüs yoktur

Bu yazıyı derecelendirin!
[Total: 1 Average: 5]

Profesyonel WordPress Temanızda kullanabilmeniz için Slayt eklentisinin Yeni Slider Revolution v6.5.19 sürümü nulled halini web sitemizden indirebilirsiniz.

Slider Revolution WordPress Eklentisi Nedir?

Web sitenizde Slayt içeriğinizi güzel bir şekilde görüntüleyen WordPress için yenilikçi, duyarlı bir kaydırıcı eklentisidir. Slider Revolution v6.5.19 Kaydırıcı, atlıkarınca, Keyifli slaytlar hazırlayabileceğiniz harika senaryolarınızı sunabileceğiniz veya hatta tüm bir sayfayı Bu eklenti ile hazırlayabileceğiniz, görsel sürükle ve bırak düzenleyici hikayelerinizi anında anlatmanıza olanak tanımaktadır!

Çok Yakışıklı bir Web Site Yapabilirsiniz.

Slider Revolution Eklentisi sadece kaydırıcı görevi üstlenmez Artık kesinlikle hiçbir kodlama bilgisi gerekmeden tek sayfalık güzel bir web varlığı oluşturabilirsiniz. Artık Bir web sitesini çok Hızlı bir şekilde oluşturabilmeniz için ücretli bu eklentiyi sitemde yayınlıyorum. Keyifle kullanabilirsiniz.

Revolution Eklentisi Ücretsizmidir ?

Slider Revolution Eklentisinin ücretsiz sürümü mevcut değildir. Bu Tarz WordPress Eklentiler Ücretli olarak satışa sunulmaktadır. Bir çok satış kanalı mevcuttur. Theme Forest envato gibi satış kanallarından alacağınız lisans adetine göre fiyatlandırılmaktadır.

Slider Revolution Full Sürüm İndir

WordPress’in en iyi eklentilerinden biri olan Slider WordPress Eklentisi Web sitemden full olarak indirilebilir. Aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayarak Slide eklentisini indirebilirsiniz.

Bu sürüm Nulled olduğu için At çalıştır mantığı ile çalışır herhangi bir key girmenize gerek yoktur.

Eski Sürüm : Slider Revolution v6.3.4 Nulled Full Sürüm indir

Güncel Sürüm Slider Revolution v6.5.19 Nulled Full sürüm indir

5 1 vote
Makale Değerlendirmesi

Tüm Yorumları

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ünsal
1 Temmuz 2022 00:05

merhaba hocam temaları mevcut mu

gokhan
gokhan
16 Mayıs 2022 23:03

revslider içinden template yüklemek istediğimde Ajax Error hatası vermektedir. ve internetten bununla alakalı sonuçları uygulasamda bu sorunu çözemedim bu konu hakkında bir bilginiz varmı?

4
0
Would love your thoughts, please comment.x