WPBakery Page Builder v6.4.2 NULLED

4 Aralık 2020
WPBakery Page Builder v6.4.2 NULLED-full-ucretsiz-indir
1779
Bakıldı

Wordpress ile harika tasarımlar için WPBakery Page Builder Eklentisinin Nulled sürümünü web sitemden indirebilirsiniz. Sürükle bırak tasarım yapmak istiyorsanız bu eklentiye ihtiyacınız olacak

Puan
Bu yazıyı derecelendirin!
[Total: 1 Average: 5]

Sn Okurlar WordPress ile Bir web sitesi yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. En popüler ve gelişmiş WordPress sayfa oluşturucu eklentisiyle tanışın! WPBakery Page Builder Nulled Eklentisi namı diğer Visual Composer , adı ile tanınmaktadır. Programlama bilgisi gerektirmeden her türlü düzeni hızlı ve kolay bir şekilde oluşturmanıza olanak tanıyan basit bir sürükle ve bırak düzenleyicisidir!

Ön kısım Yada Arka Kısım WordPress Editör 2’si Bir arada

WordPress Sayfa Oluşturucu Eklentisi

Sayfa içerisinde Bileşenlerle Web site oluşturma

Duyarlı bir web sitesi oluşturun ve içeriğinizi sezgisel ön uç WordPress editörü ile kolayca yönetin . Programlama bilgisi gerekmez – ödüllü sürükle ve bırak WordPress ön uç editörü ile çarpıcı ve güzel sayfalar oluşturun. Gerçek “Gördüğünüz Şeydir  deneyimini yaşayın ve “kör tasarımı” unutun.

  • WordPress web sitenizde hızlı bir şekilde benzersiz düzenler oluşturmak için ekranın etrafına öğeler ekleyin ve sürükleyin.
  • WPBakery Sayfa Oluşturucu, kullanıcı deneyimini ve gezinmeyi iyileştirmek için eklediğiniz öğelerin türünü belirler ve bunları farklı renklerle vurgular.
  • Yepyeni duyarlı tasarım kontrolleriyle uyumlu sayfalar oluşturun.

WPBakery Page Builder ön uç editörü, içeriğinizin bir tablette veya mobil cihazlarda nasıl göründüğünü kontrol etmek için farklı cihazlar arasında hızlıca geçiş yapmanıza olanak tanır. Her şeyin tasarım ızgarasına uygun olduğundan, tamamen duyarlı olduğundan ve yüksek beklentilerinizi karşıladığından emin olun.

Tut Çek Ekle bir tıkla Bölüm oluşturun
Tut Çek Ekle bir tıkla Tasarım Bölümü oluşturun

Harika Web siteler Oluşturmak için Sadece Sürükle bırak

Artık Web Sitenizi Bugün Kendiniz Oluşturabilirsiniz
Hızlı ve kolay… Kodlama ile uğraşmadan

WordPress sizleri bu eklenti ile bambaşka dünya’ya götürür…

Sürükle Bırak : Visual Composer Website Builder ( Görsel Besteci Web Site Oluşturucu ), güçlü tasarım seçenekleriyle WordPress için en iyi sürükle ve bırak editörüdür . Visual Composer Hub’da ( Görsel Besteci Merkezinde ) indirilebilen içerik öğelerini, şablonları ve eklentileri kullanarak herhangi bir düzen oluşturmanıza olanak tanır. Özel bileşenler sayesinde mükemmel web sayfaları oluşturabilirsiniz.

wordpress için sürükle ve bırak satır içi düzenleyici

Duyarlı Web Sayfalar : Bu Eklenti mükemmel yeteneklere sahip WordPress Sayfalarınızın duyarlılığı üzerinde tam kontrole sahip olmanızı sağlar. Otomatik olarak duyarlı web siteleri tasarlayın . Visual Composer Website Builder, kısa sürede mobil uyumlu web siteleri oluşturmanıza yardımcı olur. Bu eklenti ile, duyarlı bir web sitesi oluşturmak ve şablonunuzun (veya bazı kısımlarının) farklı cihazlarda nasıl davrandığını kontrol etmek çok kolaydır. Yerleşik önizleme seçenekleri sayesinde, sitenizin mobil veya tablette nasıl göründüğünü kontrol etmek yalnızca bir tıklamaya bakar. Böylece, çeşitli cihazların satın alınmasında paranızdan tasarruf edersiniz ve ayrı çevrimiçi araçlar kullanarak zaman kaybetmezsiniz – Visual Composer’da, tüm bu seçenekler mevcut ve daha fazlası vardır.

WPBakery Sayfa Oluşturucu : Harika Şablon Kütüphanesi Cabası

WPBakery Sayfa Oluşturucu’nun Frontend editörünü WordPress’e tanıtmasından bu yana uzun zaman geçti. Bugün milyonlarca kişinin WordPress web sitelerini düzenleme şeklini değiştiren devrim niteliğinde bir yaklaşım. Gerçek bir ‘Ne Görürsen Onu Alırsın’ deneyimi.

Şimdi bir sonraki devrim için doğru zaman. Şablon Kütüphanesi WordPress kullanıcıların erişmesi sağlayan yüksek kaliteli hazır şablonlar . Profesyonelce tasarlanmış, düzenlenmesi kolay şablonlarla, WordPress web siteniz için bir sayfa oluşturmak birkaç saniyenizi alacak

İhtiyacınız olan Tasarım sayfası, hangi sektöre hitap ederse etsin. gönderi türü veya özel gönderi türü ne olursa olsun. WPBakery Sayfa Oluşturucu Besteci Şablon Kütüphanesi ile dilediğiniz sayfayı oluşturabilmektesiniz. Tıkla Şablonu sayfana ekle sonra içeriği değiştir. Bu kadar basit.. Sürekli Güncellenen şablonlar Ve diğer tüm özellikler gibi, WPBakery Page Builder lisansınızla tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Wp Bakery Page Builder Şablon Kütüphanesi

Bu Harika Wp Bakery Page Builder Eklentisini Şimdi indirin

WordPress Eklentilerinin en iyileri arasında yer alan bu eklenti şuan için her zaman olduğu gibi web sitem’de ücretsiz ve full sürüm olarak yayınlanmaktadır. Tek Yapmanız gereken eklentiyi plugin eklentiler klasörüne atmak ve admin panelinizden Eklentiyi etkinleştirmek. Hangi bölümde bu eklentiyi kullanmak istiyorsanız eklenti ayarlarından sayfalar, yazılar yada ilgili bölüm için izin vermeniz gerekiyor. Sonrası çocuk oyuncağı.

WPBakery Page Builder Eklentisi v6.4.2 sürümünü Nulled full olarak indirin

WordPress sitemini daha iyi öğrenebilmek için dilerseniz Ücretsiz WordPress Eğitimi konumuz ilginizi çekebilir incelemenizi tavsiye ediyorum.

4.8 6 votes
Makale Değerlendirmesi

Tüm Yorumları

Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
arif
arif
21 Şubat 2023 16:55

teşekkürler

orhanovali
orhanovali
10 Ocak 2022 18:16

Bu sürümün kodlarında ve komut dosyalarında bir oynama var mıdır? Güvenilir bir dosya mıdır?

Emre
Emre
31 Mart 2021 13:30

Verdiğiniz link bol malware li bir linke gidiyor. Robot değilim kısmını geçip bekledikten sonra link gelmiyor.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x