Yeni Ödeme Sistemi SiPay ve Yeni Kampanyası

4 Eylül 2020
Yeni Ödeme Sistemi sipay Sanal Pos
1594
Bakıldı

Online satış gerçekleştiren firmaların Satış gerçekleştirebilmeleri için Yeni bir Ödeme Sistemi Sipay adı Açılmış. Alternatif yeni ödeme sistemi Sipay Konusunu

Bu yazıyı derecelendirin!
[Total: 0 Average: 0]

Yeni Bir ödeme sistemi daha çıktı adı SiPay olan Ödeme Sistemi Entegrasyon sayesinde size özel avantajlı oranlar ile kısa bir süre içerisinde kullanıma sunulmakta.

Aidat ve İşlem Ücreti Yok !

SiPay’e ücretsiz bir şekilde üye olabiliyorsunuz. Verimsizlik ücreti, aylık ya da yıllık aidatları bulunmuyor. Uygun komisyon oranları ve alternatif vade avantajları ile karlılığınızı artırabilmektesiniz.

Ertesi Gün ve Haftalık Ödeme Seçeneği !

Eğer SiPay üye işyeriyseniz; tek çekim veya taksitli işlem fark etmeksizin ödemelerinizi dilerseniz ertesi gün dilerseniz 7 gün sonra hesabınızda görebilirsiniz.

Kolay Entegrasyonlu Ödeme sistemi !

Tüm Web sitelerine entegre edilebilen “SiPay Cüzdan ile Ödeme” butonuyla ödemelerinizi anında alabilirsiniz. Böylece kredi kartı bilgisini paylaşmak istemeyen müşterilerinize kolaylık ve güven sağlayabilmektesiniz. SiPay’in ortak ödeme sayfası ve geliştirilmiş API dokümantasyonu ile kolay entegrasyon sağlayabilirsiniz.

Üst Düzey Güvenlik

Tüm hizmetlerimizi dünyaca kabul gören bir güvenlik standartları olan PCI-DSS sertifikasına sahip altyapımız üzerinden yüksek güvenlikle sunuyoruz. Böylece güvenlik endişesi yaşamazsınız. Sahteciliğe karşı özel olarak geliştirilmiş filtreler ile ödemeleriniz güven altındadır, bu konuyu düşünmek zorunda kalmazsınız.

Kolay Entegrasyon

Web sitesine entegre edilen “SiPay Cüzdan ile Ödeme” butonuyla ödemelerinizi anında alabilirsiniz. Böylece kredi kartı bilgisini paylaşmak istemeyen müşterilerinize kolaylık ve güven sağlıyoruz. SiPay’in ortak ödeme sayfası ve geliştirilmiş API dokümantasyonu ile kolay entegrasyon sağlayabilirsiniz.

0 0 votes
Makale Değerlendirmesi
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x