Bill Gates koronavirüs için tarih verdi – Koronavirüs ne zaman bitecek

10 Nisan 2020
46
Bakıldı

PBS televizyonun’da konuşan Bill Gates Korona virüs hakkında açıklamalar yaptı. Bill Gates Tarih bilgisi verdi. Korona virüs hangi şartlarda ne zaman bitecek sorusu herkes tarafından merak ediliyor.

Son zamanlarda adı sıkça Komplo teorilerinde yer alan, Özellikle ID2020 şirketi ile anılan Microsoft’un kurucusu Bill Gates, Dünya’da çok büyük etki oluşturan koronavirüs ile ilgili Önemli açıklama yapıldı. Bill Gates, virüsün biteceği tarihi tv kanalında paylaştı.

Bill Gates, koronavirüs ile ilgili yeni bir çarpıcı açıklama yaptı; ancak bu kez Gates kötü haberi verdi. İşte dünyanın konuştuğu o açıklamanın satır başları…

Zengin Ülkelerde Mesafe önlemleri işe yaramayabilir

Gates’e göre virüs nedeniyle en fazla ölüm gelişmiş ülkelerde yaşanacak. ‘Zengin ülkelerdeki toplumsal mesafe uygulamaları bu ülkelerde işe yaramayabilir’ diyen Gates, bu ülkelerin büyük ekonomik sıkıntılarla boğuşacaklarına dikkat çekti.

Hayat Ne Zaman Normale Dönecek ?

İnsanların dışarı çıkıp bir şeyler yapmaya ilişkin isteklerinin değiştiğine vurgu yapan Gates, arz talep dengesinin eski haline dönmesinin uzun bir zaman alacağını söyledi. Peki hayat ne zaman normale dönecek?

Virüs salgınının etkisinin uzun bir süre devam edeceğinin altını çizen Gates, hayatın normale dönmesinin 2021 sonbaharını bulacağını kaydetti. Amerika’da PBS televizyonuna konuşan Gates, koronavirüs aşısının geliştirilip kullanıma sunulmasının en az bir yıl süreceğini söyledi.

Bill Gates’in Corona Virüs ne zaman biteceğine dair açıklaması
0 0 oy
Makale Değerlendirmesi
Puan
Bu yazıyı derecelendirin!
[Total: 0 Average: 0]
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi yazmak ister misiniz, lütfen yorum yapın.x
()
x