Wp Fastest Cache Premium nulled 1.5.9 Sürüm

9 Ağustos 2020
Wp Fastest Cache Premium indir full nulled
1692
Bakıldı
Puan
Bu yazıyı derecelendirin!
[Total: 1 Average: 5]

Merhaba Sn Okurlar Bu yazımızda sizlere WordPress sisteminin olmazsa olmazlarından Wp Fastesst Cache eklentisinin Premimum 1.5.9 sürümünü ücretsiz olarak sunacağım.

Wp Fastest Cache Nedir ?

Bu eklenti, WordPress’inizden statik html dosyaları oluşturur. Sayfa oluşturulduğunda php ve mysql kullanılır. Bu nedenle, sistem RAM ve işlemci gerektirir. Siteye çok sayıda ziyaretçi gelirse, sistem çok fazla RAM ve CPU kullanır, Bu yüzden Web sitenizdeki sayfaların Sisteminizdeki ram’a bağlı olarak hızı değişebilir.

Bu durumda, Kullanıcılarınıza sunduğunuz sayfadaki verileri kullanıcılarınızın tekrar tekrar indirmemesi için bir önbelleğe alma sistemine ihtiyacınız vardır. Burada tam olarak Devreye Wp Fastest Eklentisi girmektedir. Wp Fastest Cache Önbelleğe alma sistemi ile statik bir html dosyası oluşturur ve kaydeder. Sitenizi ziyaret eden kullanıcılar statik html sayfasına ulaşır. Kullanıcıların girdikleri sayfaların verileri daha önceden önbelleğe alındığı için ikinci girişlerinde önbelleğe alınan görseller ve videolar her defasında tekrar tekrar yüklenmez direk önbellekten açılır.

Wp Fastest Cache Ücretsizmi ?

Wp Fastest Cache Eklentisinin ücretsiz sürümü mevcuttur. Fakat daha çok performans istiyorsanız Wp Fastest Cache Premium eklentisine ihtiyacınız olacaktır. Bu Doğrultuda son sürümünü indirmeniz gerekir.

Wp Fastest Cache Güncel Sürüm indir

Aşağıdaki link’te Wp Fastest Cache Premimum eklentisinin 1.5.9 Versiyonu yer almaktadır. Linke tıklayabilir ve eklentiyi indirebilirsiniz.

Wp Fastest Cache Premium 1.5.9 2020 indir

3.5 4 votes
Makale Değerlendirmesi

Tüm Yorumları

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ahmet
Ahmet
29 Nisan 2021 00:59

teşekkür ederim gerçekten güzel paylaşım 5 yıldız verdim 😋

1
0
Would love your thoughts, please comment.x