5 adet yeni iş fikirleri | bu iş fikirleri Çok Para kazandırıyor

7 Kasım 2019
Yeni iş fikirleri
2100
Bakıldı
Bu yazıyı derecelendirin!
[Total: 0 Average: 0]

Merhabalar Sn okurlarım aşağıda özetleyeceğim yeni iş fikirleri konusunda yer alan ürünler yüksek mebla’da para kazancı ve hızlı satış yaptığı tespit edilmiştir. Siz okurlarımın iyi iş fikirleri edinebilmesi için araştırması yapılmış iş fikirlerini konu altında paylaşıyorum.

1- Masaüstü Oyuncak fikri Fidget Cube  6.5 milyon dolar kazandırdı

Fidget Cube ;

Fidget Cube daha çok ofis çalışanlarının can sıkıntılarını gidermek için tasarlanmış bir masaüstü oyuncak fikri. Fikir toplamda 154 bin kişi tarafından desteklendi ve toplamda 6,5 milyon dolar üzerinde para kazandı. 19 ve 35 dolar gibi fiyatlar ile büyük ilgi toplayan iş fikrinin yatırım almasından sonra girişimciler ürünlerini üretmeye başladılar. İş fikrinin en cazip tarafı ise birden farklı şekilde can sıkıntınızı gidermenize yardımcı olmasıdır.

Destekçi Sayısı : 154.926
Toplam Fon Miktarı : 6.465.690 Dolar

2- Çok amaçlı çanta fikri The Everyday Backpack 6.5 milyon dolar kazandırdı

The Everyday

The Everyday çok amaçlı çanta, Peak Design şirketi tarafından geliştirilmiş bir ürün. Fikir fotoğrafçılara özel olarak ortaya çıkmıştı. Ancak çantanın kullanım kolaylığı fotoğrafçıları o kadar etkilemiş olmalı ki firma 500.000 doları hedeflerken kısa sürede milyon dolar kazanmayı başardı. Kamera ve yan aksesuarları için bir çok özel bölme bulunan çantanın fiyatı ise 155 dolar ve 219 dolar arasında değişiyor. Girişimci firmanın en büyük başarısı ise özel bir hedef kitleye sahip olabileceği en güzel aksesuarı geliştirmesinden kaynaklanıyor.

Destekçi Sayısı : 26.359
Toplam Fon Miktarı : 6.565.782 Dolar

3- Şişme yatak Kaisr 4 milyon dolar kazandırdı

Kaisr şişme yatak özellikle tatil severler tarafından yoğun ilgi ile karşılaşmış bir ürün. Hollandalı şirket KAISR Original tüketicilerin ihtiyaçlarına yönelik o kadar güzel bir ürün üretti ki bir çok kişiden destek almayı çok rahat bir şekilde başardı. Sahil bölgelerinde tatil yapanlara yönelik şişme yatak üreten firma ürünün rahat kurulması ve 250 kiloya kadar taşıma kapasitesi olması sebebiyle bir çok kişiden artı yönde eleştiriler aldı.Sonuç olarak toplamda 4 milyonun üzerinde yatırım alan firma ürünü 86 dolardan satışa sunmuştu.

Destekçi Sayısı : 25.399
Toplam Fon Miktarı : 4.128.883 Dolar

4- Akıllı tercüme cihazı Meet the Pilot 3.5 milyon dolar kazandırdı

Meet the Pilot

Bu ürün diller arası çeviri yapıyor ve bir çok kişiden büyük talep görmüş durumda. Akıllı tercüme cihazı olarak belirtilen ürün Andrew Ochoa isimli bir Amerikalı girişimciye ait. Pilot isimli ürün karşı tarafın konuştuğu dili algılıyor ve ardından kendi sistemi içerisinde size kulaklık vasıtasıyla sesli çeviri yapıyor. Bütün dillerde aynı başarıyı gösteremeyen ürün gelişmeye devam edeceğinin sinyallerini de vermiş durumda. Buna rağmen toplamda 3.541.928 dolar yatırım almayı başaran girişimci ürününü 199 dolardan satışa sunmuş durumda.

Destekçi Sayısı : 15.808
Toplam Fon Miktarı : 3.541.928 Dolar

5- Kullanışlı Seyahat bavulu G-RO 3.5 milyon dolar kazandırdı

G-RO akıllı bavul özellikle seyahat edenler için hazırlanan bir ürün. Shalgi Tasarım Stüdyosu tarafından hazırlanan ürün seyahat eden kişilerin daha rahat vakit geçirmesi için düşünülmüş. Tekerlekleri, içine konulacak ürünlerin kolaylıkla yerleştirilmesi ve bavulun hafif olması ilk akla gelen özelliklerden. Teknolojik olarak ise G-RO iki USB portu, yerleşik bir tablet standı ve şarj istasyonu barındırıyor. Kısaca bir çok özelliği bulunan bavulun toplam aldığı yatırım tutarı ise 3.307.773 dolar.

Destekçi Sayısı : 8.744
Toplam Fon Miktarı : 3.307.773 Dolar

Yeni bir iş kurmayı düşünüyorsanız, Türkiye’nin en büyük iş fikirleri sitesi Kobi Vadisi platformunu da ziyaret edebilirsiniz.

0 0 votes
Makale Değerlendirmesi
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x