Acil yol yardım hizmeti mi lazım ?

10 Ekim 2020
Yol Yardım Hizmeti için Arayabilirsiniz.
1525
Bakıldı

Aracınızı çektirmek yada Akü Takviye için yardım istiyorsanız Yol da kaldıysanız Kaliteli güvenli hızlı hizmet için Bu firmayı arayabilirsiniz.

Bu yazıyı derecelendirin!
[Total: 1 Average: 5]

istanbul’da acil bir çekici, Akü takviye ile çalıştırma, patlak bir lastikle ilgili yardım veya kapı kilit açma yardımına ihtiyacınız olduğunda, Hızlı, ve güvenilir yol yardım hizmeti sunmaktayız. Yardım lazım olduğunda telefonumuzdan 7/24 ulaşabilirsiniz.

Yol yardım Hizmeti neleri kapsar?

Araç çekme : Aracınızı istanbulun herhangi bir semtinden farklı bir semtine yada Farklı bir ile çekebiliriz. Dilerseniz herhangi bir tamir atölyesine çekebiliriz.

Vinçle kaldırma hizmeti : Arabanız çamur, kar, su veya kuma (bir yola veya otoyola 100 fit mesafede) sıkışmışsa, arabanızı motorlu bir kablo veya zincirle bulunduğu yerden çıkarabiliriz.

Akü takviyesi : Yolunuza devam etmenize yardımcı olmak için bulunduğunuz konuma akü takviyesi için ekip gönderebiliriz. Eğer Akünüz çalışmıyorsa yani akü satın almanız gerekebilir

Yakıt Takviye : Benzininiz biterse, yakıtı doğrudan aracınıza getirebiliriz.Yalnızca yakıt bedelini ödersiniz. Teslimat ve servis ücretsizdir. ( Km uzunluğuna göre servis yönlendirmesi yapmaktayız. Yoğunluğa göre işleyiş değişebilmektedir. Araç Yakıt Takviye hizmeti olabildiğince hızlı gerçekleştirilmeye çalışılmaktadır. )

Elektrikli otomobiller için pil şarjı : Şarjınız biterse, aracınızı 15 millik bir yarıçap içindeki herhangi bir yere veya 15 mil içinde yoksa en yakın yetkili şarj tesisine çekebiliriz. Sadece ücretin bedelini ödersiniz.

Oto Çilingir hizmeti : Anahtarlarınız kaybolursa, çalınırsa veya yanlışlıkla aracınızın içinde kilitlenirseniz, kalifiye bir servis sağlayıcı göndeririz. Yalnızca değiştirilecek anahtarlardan / maliyetlerden siz sorumlu olursunuz.

Patlak lastik değişimi : Aracınızın Lastiği patladıysa panik yapmanıza gerek yok. Bir yol yardım profesyoneli, olarak sizlere hızlı bir servis yönlendirebiliriz. Aracınızın tekerini olay yerinde değiştirmek istiyorsanız Servisimiz bulunduğunuz alana gelmeden önce lütfen aracınızın lastik ölçülerini servis danışmanımıza bildiriniz. Mobil aracımıza lastiğinizi ekleyerek olay yerine yönlendirebiliriz.

Araç Yol Yardım Hizmeti için

Aracınız istanbulun herhangi bir semtinde yolda kaldıysa aşağıdaki iletişim numaraları vasıtası ile firmaya ulaşabilir ve hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Acil Lastik Onarım Değişim Yardım Telefonu :
0543 543 38 35
Acil Yol Yardım Telefonu :
0539 200 60 32
E-Posta : info@yolyardim.gen.tr

5 1 vote
Makale Değerlendirmesi
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x