Bodrum Butik Otel | Nezih Kaliteli Uygun fiyatlı Butik Otel

4 Ocak 2020
196
Bakıldı

Muğla Bodrumun Merkezinde Butik Otel ihtiyacı duyan Bodrum ziyaretçileri için Nezih, Kaliteli, Uygun fiyatlı Butik Oteli, Bodrum Butik Otel konusu altında detaylandırdık.

Muğla Bodrumun Merkezinde Butik Otel ihtiyacı duyan Bodrum ziyaretçileri için Nezih, Kaliteli, Uygun fiyatlı Butik Oteli, Bodrum Butik Otel konusu altında detaylandırdık.

Aradığınız Olanaklar Burada olabilir

Bodrumun tam olarak Merkezinde Herkes tarafından bilinen bodruma has yapı modelini anımsatan Zümrüt Butik Otel hem tarihi cazibeyi hem de bir çok olanakları ayağınıza getiriyor. Konuklar, temiz ve nezih bir ortamda modern lüksün tadını çıkarabilirler.

İnanılmaz derecede şık Alışveriş bölgesine sadece birkaç adım mesafede, bir çok eğlence merkezi ile komşu olan Zümrüt Butik Otel Bodrum marina’ya komşu Pahalı Otel ve konforsuz pansiyonlardan bıkan tüm ziyaretçiler için idealdir.

Şirin Bahçeli Butik Otel

Otel konuklarını harika şirin bir bahçe ile karşılamaktadır. Kahvaltılar yada akşam yemekleri Zümrüt Butik Otelin Portakal ağaçları ile süslenmiş şirin bahçesinde gerçekleştirilebilir. Bodrum Butik Otel araştırmacılarının keyifle konaklayacağı Zümrüt Butik Otelin tekrar tercih edilebileceğini belirtebiliriz.

Bodrumun Merkezinde Butik Otel

Bodrum Merkezin sahilinde Neyzen Tevfik Caddesi üzerinde yer alan Zümrüt Butik Otel Bodrum Marina Bodrum Limanın tam olarak karşısında yer almaktadır. Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi 7 dakika Bodrum Kalesi 8 dakika yürüme mesafesindedir.

Otel Adı : Zümrüt Butik Otel
Otel Adresi : Tepecik, Neyzen Tevfik Cd. No:106, 48400 Bodrum/Muğla
Otel iletişim : +90252 313 44 49
Otel Gsm : +90551 218 70 64
Otel E-posta : info@zumrutbodrum.com

0 0 oy
Makale Değerlendirmesi
Puan
Bu yazıyı derecelendirin!
[Total: 0 Average: 0]
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi yazmak ister misiniz, lütfen yorum yapın.x
()
x