WordPress E-ticaret Teması 2021 – 2022 ShoppyStore 3.5.9 & 3.7.8

27 Kasım 2020
Wordpress E-ticaret Teması ShoppyStore full indir 2021
1782
Bakıldı

Wordpress kullanıcıları için harika bir E-ticaret teması 2021 yılına özel WooCommerce uyumlu ShoppyStore temasını konu içerisinde bulabilirsiniz.

Bu yazıyı derecelendirin!
[Total: 1 Average: 5]

Merhaba Sn Okurlarım Bu yazımızda ihtiyacı olanlar için full sürüm bir E-ticaret teması paylaşmak istiyorum. WordPress kullanan ve E-ticaret web sitesi yapmak isteyenler için güncellenebilir harika bir temayı sizinle paylaşıyorum.

ShoppyStore Temada ne gibi özellikler var?

Shoppystore Çok Amaçlı Responsive Mobil uyumlu WooCommerce Uyumlu WordPress E-ticaret Teması olma özelliği ile en çok tercih edilen E-ticaret temaları arasındadır. Sizin yada müşterilerinizin E-ticaret web site ihtiyaçlarını karşılamak için yeni demo sayfaları, renk şemaları, yeni özellikler ve en son teknoloji ile düzenli olarak güncellenen bu tema’da 15 zarif ana sayfa düzeni, 16 renk varyasyonu, çoklu üstbilgi ve altbilgi stilleri mevcuttur. Dilediğiniz demo Ana sayfalar arasında geçiş yapabilir ve dakikalar içinde birden fazla çoklu hizmet oluşturabilirsiniz.

En Son Sürüm WordPress ile Uyumlu Tema

Buradan Temanın 15 farklı demo sayfasına göz atabilirsiniz.
Shoppystore Demo

Basit Kurulum Hazır Demo Şablonlar

Temiz ve zarif bir tasarımla değerlendirilen profesyonel WooCommerce WordPress temasıdır. Elektronik mağazası, dijital mağaza, hitech mağazası, moda mağazası, mobilya mağazası, güzellik mağazasından bebek mağazasına kadar WordPress E-ticaret Teması herhangi bir E-Ticaret mağazasına kesinlikle uyum sağlamaktadır..

WordPress E-ticaret Teması Hızlı Ürün Görünüm

Bu Tema sadece tasarımla ön plana çıkmıyor. Aynı zamanda kullanıcı deneyimine ve çok sayıda harika özellikle kullanılabilirliğe odaklanan tamamen işlevsel bir temadır. Bu WordPress E-ticaret Teması WooCommerce mağazanız boyunca hızlı bir şekilde güçlü bir iletişim kurabileceğiniz bbPress ile entegre edilmiştir . Ayrıca, SEO deneyiminizi kolayca geliştirmenize yardımcı olmak için artık Zengin bileşenlerle çalışmaktadır.

Bu tema ile birlikte bir çok eklenti Ücretsiz

Tema ile birlikte En son sürüm eklentiler ücretsiz olarak yüklenmektedir. 350 $ Piyasa değeri olan bu eklentiler Tema ile birlikte kurulmaktadır.

350$ değerinde Eklentiler E-ticaret Teması ile birlikte ücretsiz

Full Sürüm E-ticaret Teması indir

Her zaman olduğu gibi eklentiler dışında kullanışlı temalar’da sunmaktayım. Bu temayı okurlarım için ücretsiz sunuyorum.

Eski sürüm olan 3.5.9 linkinde sorun varmış onun yerine güncel bir sürüm olan 3.7.8 shoppystore wordpress temasını indirebilirsiniz

Shoppystore 3.7.8 full indir

ShoppyStore 3.5.9 full indir

Tüm Yorumları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir