Temel İhtiyaç Giderleri Yardım Talebi

11 Nisan 2020
170
Bakıldı

Konu altında Yardım talebi başvuru formu bulunmaktadır. Çevrenizde temel İhtiyaç giderleri ni karşılamada zorluk çeken Aileler var ise konuyu ulaştırmanızı yada formu onlar adına doldurmanızı rica ediyoruz.

Sn Okurlar daha önce Eğitim aldığım, Özel bir eğitim kurumunda, Eğitim veren bir Hocamızın talebi doğrultusunda Temel ihtiyaç giderlerini karşılamak’ta zorluk çeken ailelere yardım ulaştırılması konusuna yardımcı olmak adına Yardım talep formu oluşturdum.

Yardım ihtiyacı bulunan Özellikle Bebek Bezi, Bebek Maması vb. temel ihtiyaç taleplerinin karşılanması adına çevrenizde yardım ihtiyacı bulunan ailelerin, onlar adına sizin, aşağıda belirtilen formu doldurmanızı yada instagram adresini belirttiğim Sedat Ateş hocamıza ulaşmanızı rica ediyorum.

Yardımdan Kimler Yararlanabilir ?

Özellikle Bebek Bezi, Bebek maması, vb. temel ihtiyaçlarını karşılayamayan Aileler bu yardımdan yararlanabilirler.

Çevrenizde yardım ihtiyacı bulunan ve belirtilen temel ihtiyaçları karşılamada zorluk çeken aileler hakkında bilgi vermenizi yada ailelere bu konu hakkında bilgi verilmesini rica ediyorum.

Yardım’dan yararlanabilmek için Ne yapılmalı ?

Dilerseniz Yardım duyurusunu oluşturan Sedat Ateş Hocamızın instagram hesabından ulaşabilirsiniz.

Sedat Ateş İnstagram yardım konusu

Sedat Hocamızın paylaştığı görsel aşağıda mevcuttur. Görsele tıklayarak ilgili konuya ulaşabilirsiniz.

Sedat Ateş Yardım konusu
Sedat Ateş Yardım konusu

Yardım’dan yararlanmak isteyen Ailelerin yada yakınlarının aşağıdaki Yardım talep formunu doldurmaları akabinde dönüş sağlanacaktır.

Yardım yapmak isteyen yardım severlerin formu doldurmalarını ve yapmak istedikleri yardım konusu hakkında bilgi vermelerini rica ediyorum. Yardım ihtiyacı olan ailelerin yardım ihtiyaçları konusunda gerekli bilgiler ulaştırılacaktır.

Not : Yardım talep konusunun oluşturulmasındaki tek gaye Yardım ihtiyacı olan aileler ile yardım etmek isteyen yardım severleri hızlıca tanıştırmaktır.

0 0 oy
Makale Değerlendirmesi
Puan
Bu yazıyı derecelendirin!
[Total: 0 Average: 0]
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi yazmak ister misiniz, lütfen yorum yapın.x
()
x