Pi Network Uygulaması

1 Ocak 2021
Pi Network Uygulaması
1675
Bakıldı

Pi Network, kullanıcıların herhangi bir mobil cihazdan PI kripto para birimi kazanmalarına olanak tanır. Kripto Para kazanmak için Pi Network uygulamasını indirebilirsiniz.

Bu yazıyı derecelendirin!
[Total: 1 Average: 4]

Uçacak kaçacak 100 usd olacak diyenlere itibar etmeyin. Pi Network uygulamasının Yapılan alışverişler sonucunda fiyatı ortaya çıkacaktır. Pi Network uygulamasında Şu anda pilot alışverişler yapılmakta ve önümüzdeki aylarda kimlik doğrulaması yapan üyeler de aynı imkana kavuşabilecek. Avantajı nedir diye sorarsanız masrafsız bir şekilde ileriye yatırım yapıyorsunuz ve biriktirdiğiniz Pi’lerle alışveriş yapılabileceği öngörülmektedir.

Pi Ağı (PI) Ana İlkeleri

Pi Network beta sürümü, üç Stanford Doktora ve mezunu tarafından 14/03/2019 tarihinde başlatıldı:

  • Teknolojiler Başkanı Dr. Nicolas Kokkalis;
  • Ürün Müdürü Dr Chengdiao Fan;
  • Vincent McPhillip, Topluluk Başkanı.

Pi Network, kullanıcıların herhangi bir mobil cihazdan PI kripto para birimi kazanmalarına olanak tanır. Bu, genel olarak kripto para birimi evriminin sonucudur. Bitcoin çok fazla elektrik gerektirdiği için eski moda olmaya başlarken, PI coin’ler tamamen çevre dostu. Pi Network, yüksek elektrik maliyetleri olmadan Proof-of-Work algoritmasını kullanır. 

Araştırdım.. Pi Network uygulamasını öneriyorum.

Böylesi bir çalışmanın kimseye zararı olmaz diye düşünüyorum. Artık internet devrindeyiz ve e coinler çok yaygın kullanılmaya başlanıldı bir şans verin sizden herhangi bir kimlik bilgisi vesaire istenilmiyor + miner böyle olunuyor sen ona o diğerine kısacası sağlıklı bir girişim.

Google Play Store ve App Store’de Uygulama mevcut

Size önereceğim bu uygulamayı indirebilirsiniz. Bu uygulamada coin kazı işlemi gerçekleştirilmektedir. Bilgisayar’da yapılan kazı işlemi telefonda’da yapılmaktadır. Pi network uygulaması 2019 yılında faaliyete başlamış. Şuan ciddi bir indirme sayısına ulaşmış durumda ve uygulama için 155 bin üzeri yorum mevcut. Uygulamayı aşağıdaki linkler vasıtası ile indirebilirsiniz.

Pi Network Google Play indir

Pi Network App Store indir

Pi Network Borsaya Açılabilir

Şuan henüz borsaya açılmış değil ama 2021 yılında borsaya açılma ihtimali yüksek olduğu bir çok haber ve yorumlarda yazılmakta. Eğer borsaya’ya açılırsa aynı bitcoinde olduğu gibi bir anda kazancını katlayanlardan bir farkınız olmaz.

Uygulamaya Referans olmadan üye olamıyorsunuz.

Yapmanız gereken tek şey uygulamayı indirmek ve referans kısmına “kktmr” referans kodu ile üye olmak. Uygulamaya referanssız üye olamazsınız. Üye olabilmeniz için benim referansımı kullanabilirsiniz. Herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz. Telefon numaranız ile uygulamaya giriş yapıyorsunuz. ve giriş yaptıktan sonra size uygulamayı öneren kişinin referans kodunu ilgili alana giriyorsunuz. Daha sonra Tek yapmanız gereken ilk 3 gün uygulamayı 24 saatte bir düzenli açıp kazı yapmak. Sonrasında davet ettiğiniz kişilere size ait referans kodunuzu vererek üye olmasını sağlayabilir ve onlar sayesinde kazı işleminizi hızlandırabilirsiniz. Ayrıca ekibimdeki 100 kişiden gelen kazılardan’da faydalanabilirsiniz.
Uygulamayı indirmenizin size herhangi bir zararı dokunmayacağını belirtmek isterim.

PI Ağı Kripto para Madenciliği Nasıl Yapılır?

Kayıt olduktan sonra, her kullanıcı hesap başına 1 Pi alır. 
Sistem aşağıdaki kademeler doğrultusunda işlev görür;

Pioneer , tüm kullanıcılar için giriş seviyesi sıralamadır. Üretim boyutu 0,39 π / saattir. Kayıt sırasında sevk programına katıldıysanız, bunu 0,49 π / saate yükseltebilirsiniz;

Katkıda bulunan . Bu sıralamayı almak için üç gün boyunca kripto para madenciliği yapın;

Büyükelçi . Diğer üyeleri Pi Ağına bağlanmaya davet eden kullanıcılar için bir Kademe.

Düğüm. Ağa ek ekipman bağlayan üyeler. Bu seviye hala geliştirme aşamasındadır ve daha sonra kullanıma sunulacaktır.

Uygulamayı açtığınızda ‘benim’ düğmesine basmanız gerekir. Uygulamayı açık tutmanıza gerek yok, sadece 24 saatte bir düğmeyi etkinleştirin pi’ler yüklenecektir.

5 1 vote
Makale Değerlendirmesi
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x